Чорні пам'ятники: каталог

Купити пам’ятники з чорного граніту і мармуру

Компанія «Антік» виготовляє пам’ятники з чорного граніту, мармуру, а також іншу ритуальну продукцію з природного каменю. Також ми надаємо послугу доставки і монтажу на місці установки. Наша компанія виробляє як пам’ятники будь-якої складності, так і меморіальні комплекси. Можливе їх створення як за готовими проектами, так і за ескізом замовника. Гарантуємо гідну якість, високі експлуатаційні характеристики та привабливий зовнішній вигляд готової продукції.

Види граніту та мармуру

Перед початком робіт замовник може вибрати вид граніту, з якого і буде створено пам’ятник або меморіальний комплекс. Найчастіше застосовуються:

 • Габро-діабаз – натуральний граніт глибокого чорного кольору. Відрізняється міцністю, щільністю. Не втрачає своїх характеристик після полірування, малюнок після нанесення довгий час залишається чітким і виразним;
 • Чорний український граніт має деяку кількість світлих вкраплень. Після нанесення зображення на його поверхню воно порівняно швидко тьмяніє, оскільки в матеріалі містяться домішки заліза. Однак цей граніт коштує дешевше, ніж габро-діабаз. У цьому і полягає його основна перевага;
 • Рідкісний мармур чорного кольору ми також використовуємо при створенні пам’ятників. Цей матеріал відрізняється високою вартістю, яка, тим не менш, виправдана його високими естетичними характеристиками. У цьому мармурі присутні домішки графіту або бітуму. В основному він застосовується при внутрішньому оздобленні. Також існує матеріал, що має золотисті або голубуваті вкраплення.

Переваги та недоліки матеріалів

В основному для виробництва пам’ятників, ритуальних атрибутів, а також меморіальних комплексів використовується Букінський чорний габро. Це обумовлено його високими експлуатаційними властивостями:

 • Гарною морозостійкістю (завдяки тому, що не поглинає вологу);
 • Стійкістю перед механічними навантаженнями;
 • Стійкістю до хімічних речовин;
 • Яскравістю кольору;
 • Довговічністю (починає руйнуватися лише через 100 років).

Мармур також застосовується для створення надгробків і пам’яток, проте істотно відрізняється від граніту своїми характеристиками. До його переваг можна віднести простоту різання, шліфовки, красивий відтінок. Недоліками вважаються м’якість і крихкість, а також сприйнятливість до вивітрювання і потреба в спеціальному догляді.

Навіщо співпрацювати з нашою компанією

Гранітний пам’ятник може стати гарною окрасою місця поховання. Даний матеріал відрізняється тривалим терміном експлуатації, міцністю, стійкістю до зовнішніх впливів. Наша компанія виготовляє пам’ятники з різних видів граніту. У процесі роботи фахівці здійснюють термічну обробку натурального каменю, а також його полірування. За допомогою цих методів розкривається привабливість текстури і відтінку матеріалу. Завдяки інноваційному обладнанню ми виробляємо незвичайні композиції, які помітно виділяються на тлі звичайних надгробних споруд.

Співпрацюючи з компанією «Антік» ви обов’язково оціните такі переваги:

 • Безкоштовні консультації з питань виготовлення пам’яток і ритуальної продукції;
 • Можливість купівлі продукції в роздріб, а також оптовими партіями;
 • Лояльну цінову політику;
 • Можливість замовити доставку в будь-яке місто України;
 • Комплексне обслуговування, надання суміжних послуг.

Залишайте заявку, щоб узгодити всі деталі замовлення з менеджером!