Білі пам'ятники: каталог

Купити пам’ятники з білого мармуру і граніту від виробника

Для виготовлення пам’ятників, меморіальних комплексів, урн для праху та іншої ритуальної атрибутики широко застосовуються натуральні камені – граніт, мармур. З цих матеріалів створюються вироби різних форм, габаритів, стилів виконання. Замовити їх можна в компанії «Антік». У каталозі представлені як стандартні одинарні або подвійні пам’ятники, так і ексклюзивні моделі. Фахівці компанії мають величезний практичний досвід, тому задовольняють всі побажання клієнта.

Особливості білого граніту і мармуру

Граніт – ефектний натуральний камінь, який знайшов широке застосування в ритуальній сфері. Білий – колір чистоти і невинності, як би символізує душу померлого. Замовивши пам’ятник з білого граніту, ви гідно увічните пам’ять про близьку людину.

Мармур також широко застосовується в ритуальних цілях – їх нього створюються обеліски, надгробні пам’ятники, меморіальні комплекси, скульптури. За естетичною привабливістю цьому натуральному каменю немає рівних, проте в міцності він дещо поступається граніту. Зовнішній вигляд мармуру, також як його твердість, фактура, зернистість і структура можуть бути дуже різними. Завдяки цьому з нього можна втілювати будь-які задуми дизайнера в сфері ритуальної архітектури.

Переваги пам’ятників з білого мармуру і граніту

Позитивні властивості матеріалів:

 • Міцність природного каменю
  Особливо висока вона біля граніту. Вироби з нього практично неможливо пошкодити, тому термін експлуатації їх може досягати ста і більше років;
 • Зовнішня привабливість
  Пам’ятники з білого граніту і мармуру не стираються, не розтріскуються і не розшаровуються з часом. Нанесені на поверхню написи і зображення зберігають чітку форму дуже довго;
 • Зносостійкість до несприятливих дій
  Граніт і мармур не бояться ні спеки, ні морозів, відрізняються досить високою вологостійкістю. Однак мармур, зважаючи на більш пористу структуру, з часом накопичує в собі вологу і бруд, тому потребує спеціального очищення. Граніт же не вимагає особливого догляду – його досить просто протирати іноді вологою тканиною.

Особливості виготовлення пам’ятників у компанії «Антік»

Виробництво надгробків, меморіальних споруд, ритуальної продукції ведеться в цехах, в яких встановлено найсучасніше обладнання. Фахівці компанії з максимальною точністю відтворюють всі деталі вподобаного клієнту пам’ятника. Робота над найскладнішими елементами здійснюється досвідченими майстрами вручну.

У нашій компанії ви можете замовити виріб з білого граніту або мармуру за індивідуальним ескізом. Щоб точно виконати всі побажання замовника, наш фахівець уточнює:

 • Призначення пам’ятника (дорослій, дитині, сімейній парі), наявність додаткових особливостей;
 • Бажані розміри;
 • На яку кількість могил розраховане місце поховання. Знаючи таку інформацію, можна підготувати проект надгробної споруди без подальших проблем з дозахороненням і витримати єдину композицію;
 • Фактуру каменю, бажані кольори (один відтінок або комбінування декількох);
 • Тип і форму надгробка (класична стела, хрест, скульптурна композиція тощо).

Щоб пам’ятник був унікальним, відображав сутність людини, фахівці враховують інтереси покійного за життя, рід занять, особливості особистості.

Співпраця з компанією «Антік» – гарантія індивідуального підходу, чесних цін і високої якості виробів, виконання будь-якого замовлення точно в строк.