Сіра бруківка з каменю: каталог

Бруківка з сірого граніту від виробника

Каменеобробний завод «Антік» пропонує купити сіру бруківку з граніту за ціною виробника. У каталозі представлений великий вибір каменю з Богуславського, Бовтиського, Жежелівського, Корнинського та інших українських родовищ. Можливе виготовлення матеріалів під замовлення необхідної форми і розміру.

Особливості сірої бруківки

Граніт сірого кольору – гірська магматическая порода, щільність якої може досягати 2700 кг/куб. м. Широко використовується як для виготовлення декоративних і ритуальних виробів, так і для виробництва облицювальних, будівельних матеріалів.

До особливостей гранітної бруківки сірого кольору можна віднести наступне:

 • Практично не потрібен догляд
  На сірому кольорі менш помітні забруднення, тому майже не буде потрібно мити покриття. На бруківці, не видно бруд від грунту, піску. При необхідності можна змити забруднення простим поливом з шланга, але зазвичай цього не потрібно.
 • Універсальність
  Сірий граніт добре поєднується практично з будь-яким архітектурним, ландшафтним стилями, тому можна використовувати і для сучасної архітектури (наприклад, укладання тротуарів поблизу торгових центрів, офісних будівель, гіпермаркетів), і для історичних, культурних об’єктів, що зберегли вигляд протягом десятків і сотень років – музеїв, церков і соборів, державних будівель та ін.
 • Довговічність
  Граніт сірого кольору не руйнується під дією атмосферних опадів, не розколюється при помірній інтенсивності використання – бруківка історичних центрів українських міст досі справно служить як в якості тротуарів, так і автомобільних доріг, трамвайних колій.
 • Морозостійкість
  Граніт витримує суттєві перепади температур, не руйнується, тому сіру бруківку можна використовувати в будь-яких регіонах – як з м’якою, так і суворою зимою.

Область застосування виробів

Бруківка з сірого граніту підходить для мощення:

 • Садових доріжок на дачі, ділянці заміського будинку з метою зонування простору, зручності переміщення по території, з метою ландшафтного дизайну.
 • Тротуарів в місті – в будь-яких місцях міської зони з метою заміни асфальту або плитки, але частіше укладання виконують власники магазинів, офісів, кафе і ресторанів, ТРЦ.
 • Пішохідних доріжок в парках, на проспектах, в скверах.
 • Міських площ.
 • Автомобільних доріг з метою реконструкції раніше покладеного кругляка або бруківки.
 • Пішохідних зон міських набережних.
 • Під’їзних шляхів до котеджів, приватних будинків, паркових зон.

За рахунок нейтрального кольору гранітна бруківка може використовуватися практично без обмежень – вона не вплине на архітектурний, історичний вигляд будівель і споруд. З цієї причини часто сірий граніт застосовують при реконструкції площ, парків і скверів, що представляють культурно-історичну цінність.

Вигідні умови від виробника «Антік»

Серед головних плюсів замовлення сірої гранітної бруківки в підприємстві «Антік» можна відзначити наступне:

 • Великий вибір готових виробів різної форми і розмірів з перевірених українських родовищ – використовується екологічно чистий граніт з обов’язковими документами, що підтверджують відповідність нормам радіаційного фону.
 • Ціни від виробника – при замовленні в компанії «Антік» ви не переплачуєте посередникам. Можливе виготовлення бруківки під замовлення, організація логістики, надання послуг з укладання каменю.
 • Програми лояльності для постійних і оптових покупців – оперативна обробка замовлень, знижки за обсяг та інші бонуси.

Продаж можливий в роздріб, дрібним і великим оптом. З питань співпраці звертайтеся по вказаному телефону.