Рожева бруківка з каменю: каталог

Купити бруківку з рожевого граніту від виробника

Якісну бруківку з рожевого граніту від виробника пропонує компанія «Антік». Підприємство спеціалізується на видобутку натуральних мінералів і виготовленні продукції з каменю. У нас ви можете замовити товари гуртом або в роздріб за розумними цінами з доставкою по Україні та іншим країнам.

Сьогодні використовується безліч матеріалів для оформлення дорожніх полотен. І найпопулярнішою була і залишається гранітна бруківка. Унікальність продукту полягає в його довговічності. Бруківка належить до універсального рішення, що застосовується для створення пішохідних, садових доріжок, оформлення міських вулиць, місць з пам’ятками, центральної частини мегаполісу. Цей матеріал реалізується за відносно високою вартістю, але при цьому буде вирішувати поставлені завдання протягом десятків років без необхідності в ремонті, особливому догляді тощо.

Незалежно від типу території, бруківка підкреслить її сильні сторони, надавши європейський, сучасний вигляд. За допомогою бруківки рожевого кольору можна створити надійне, ні з чим незрівнянне покриття, яке стане родзинкою ландшафту. Покриття відмінно підходить для оформлення міських вулиць. Кам’яна бруківка відмінно підходить для місць з високою прохідністю.

Яка вартість рожевої бруківки?

Купити бруківку з рожевого граніту від виробника можна за доступною вартістю. Остання багато в чому залежить від таких факторів:

 1. Родовище природного каменю.
 2. Спосіб обробки: пилена, оброблена термічно, колота тощо.
 3. Розміри і форма брусків.

Пропонуємо вигідні умови купівлі. Так, у нас ви можете зробити замовлення на будь-який обсяг продукції. З нами ви можете розраховувати на розумні ціни, регулярні знижки та акції, бонусні пропозиції від нових і постійних клієнтів.

Переваги продукції від виробника

Бруківка, виготовлена з рожевого граніту, володіє відмінними експлуатаційними характеристиками. Вона має такі плюси:

 1. Високий рівень міцності
  Покриття не стираються, витримують значні механічні навантаження.
 2. Безпека
  Радіаційний фон граніту відповідає встановленим нормам, а тому матеріал вважається екологічно безпечним. Під впливом вологи або високої температури він не виділяє агресивних хімічних сполук, завдяки чому продукт можна використовувати на міських вулицях, всередині приміщень, у паркових зонах, на територіях приватних домоволодінь.
 3. Гігроскопічність
  Рожева гранітна бруківка не боїться вологи – практично. Не вбирає воду, а значить – не руйнується від опадів.
 4. Цілісність
  Яким би якісним не було укладання, слід враховувати, що з часом ґрунт просідає. На відміну від бетону або асфальту, бруківка з граніту не отримає тріщин, сколів та інших дефектів, які можуть зіпсувати зовнішній вигляд дорожнього полотна та експлуатаційні властивості.
 5. Привабливий вигляд
  Природний продукт не зміниться з часом. На нього не впливає ультрафіолет, волога, заморозки, зний та інші метеорологічні умови. Плитка збереже привабливість на весь експлуатаційний період.
 6. Просте укладання
  Незалежно від типу бруківок, вони легко монтуються і знімаються при необхідності. У разі необхідності матеріал використовують повторно.
 7. Довговічність
  Матеріал буде радувати привабливістю і стійкістю протягом багатьох років.
 8. Простота догляду
  Продукт не потребує додаткових умов при експлуатації.

Камінь може мати чітку геометрію, різну фактуру, малюнок і відтінок. Впевнені, у нас ви знайдете варіант, який відповідає вашим вимогам і уподобанням.