Червона бруківка з каменю: каталог

Купити бруківку з червоного граніту від виробника

Каменеобробний завод «Антік» пропонує недорого купити бруківку з червоного граніту. Є в продажу готові вироби з каменю з Омелянівського, Капустинського, Крупського, Новоданилівського та інших родовищ України. Доставка можлива як по всій країні, так і за кордон.

Особливості червоної бруківки

Червоний граніт відноситься до благородного природного каменю. Це гірська магматическая порода, яка містить велику кількість різних елементів. Найчастіше червоний відтінок виходить при переважанні в складі оксиду заліза. В цілому ж червона гранітна бруківка може мати різні відтінки в залежності від родовища і, відповідно, пропорцій основних складових – від оранжево-рожевого і рожевого до насичено-червоного. Деякі породи цінуються вище, оскільки зустрічаються в природі рідше тільки в певних частинах світу. Граніт інших відтінків більше поширений, тому його вартість буде нижче.

Серед особливостей бруківки з червоного граніту слід зазначити наступне:

 • Вишуканий зовнішній вигляд каменю
  Традиційно червоний граніт використовується в оформленні величних будівель і споруд – з нього виготовляють колони і інші архітектурні елементи театрів, музеїв, урядових будівель. Тому червона гранітна бруківка дозволяє надати ділянці, де виконується мощення, розкішний вигляд.
 • Можливість створення унікального архітектурного, ландшафтного ансамблю
  Червона бруківка з граніту добре поєднується не з усіма архітектурними стилями, кольорами будівель і споруд – вона більше підходить для класичної архітектури, оформлення доріжок, тротуарів на об’єктах, де переважає класицизм.
 • Довговічність матеріалу
  Червоні граніти відрізняються високою міцністю – нерідко в старих частинах українських міст або в історичних центрах можна зустріти червону бруківку в оформленні доріг і тротуарів, тобто камінь зберігається десятки і сотні років, не вимагаючи ремонту, відновлення.
 • Просте відновлення
  Якщо ж виникне необхідність замінити бруківку з червоного граніту, то така робота не вимагає повного розбирання укладеного матеріалу – досить витягти пошкоджені камені, замінити на аналогічні по відтінку, формі, розміру.
 • Стійкість до зовнішніх впливів
  Червона гранітна бруківка стійка до стирання, різких температурних перепадів, постійної вологості і інших несприятливих впливів.

Область застосування продукції

Бруківка з червоного граніту застосовується при влаштуванні тротуарів, доріг, для декоративного садового мощення, при укладанні ділянок перед фонтанами, басейнами. В цілому, конкретна область застосування визначається типом бруківки, яка може бути колотою, пиляно-колотою, повнопиляною, галтованою. Традиційна форма матеріалу – куб або паралелепіпед, але під замовлення можливе виготовлення брусків фігурної форми. Нерідко червоний камінь використовується спільно з чорним, білим, оранжевим і іншим каменем при фігурній кладці зі створенням малюнка.

Переваги покупки в «Антік»

Клієнти при зверненні в каменеобробний завод «Антік» можуть розраховувати на такі вигоди:

 • Великий вибір гранітної бруківки різних відтінків, форми, розміру – також можливе виготовлення під замовлення.
 • Ціни від українського виробника – ніяких націнок на матеріали, часто проводяться розпродажі.
 • Гарантія якості – є документи, що підтверджують відповідність усіх параметрів, в тому числі і по радіаційному фону, встановленим вимогам, тому камінь повністю безпечний.

З питань роздрібного і оптового продажу звертайтесь за вказаним телефоном, пишіть в онлайн-чат або на пошту.