Могильні цоколя та огорожі: каталог

Купити гранітні огорожі на могилу в Києві і Україні

Щоб визначити чіткі межі поховання і надати йому гідний вигляд, досить купити гранітні огорожі на могилу в «Антік». Ми пропонуємо повний спектр необхідних товарів: стовпчики, цоколі, хрести та багато іншого. Як виробник і прямий постачальник виробів в Києві і на території України, ми пропонуємо вигідні ціни на продукцію. Оформіть замовлення, зв’язавшись з нашими фахівцями. При необхідності замовте доставку і монтаж вибраних вами виробів, погодивши зручну дату. Великий вибір готових моделей представлений в нашому каталозі, також виробництво ведеться за індивідуальним проектом.

Огорожі на могилу з граніту за типовими і індивідуальними проектами

Вибір граніту як матеріал для огорожі, пам’ятника або інших виробів обгрунтований, так як камінь володіє унікальними фізико-хімічними властивостями, відрізняється міцністю і довговічністю. Ефектно виглядають стовпчики з граніту на кладовищі, столики і лавки біля могили. Вони гідно оформляють місце поховання, вимагають мінімального догляду і уваги. Навіть через роки вироби зберігають свій первозданний вигляд, не тріскаються, не втрачають форми і зовнішнього лиску.

“Антік” пропонує гранітні огорожі різних модифікацій. Вибрати вироби ви завжди можете в каталозі, який містить типові проекти огорож. Крім того, ви можете замовити товар за індивідуальним ескізом для одинарних, подвійних могил і сімейних поховань. У числі випущених нами форм – прості прямокутні огорожі, фігурні елементи, різьблені моделі. З архітектурною композицією замовники часто вирішують купити цоколь з граніту, щоб відразу зробити установку всіх елементів меморіального комплексу.

Огорожі на цвинтарі з граніту – різні кольори і відтінки

Серед запропонованих моделей представлені чорні могильні огорожі, як класичний варіант оформлення поховань. Темні тони завжди додають поваги місцю поховання близьких людей. Крім того, вони гармонійно вписуються в символічність ритуального образу, атмосферу кладовища.

Якщо ж ви вирішили замовити цоколі для пам’ятників і надгробків, а також могильні огорожі інших тонів – ознайомтеся з представленими на сайті варіантами. Це допоможе вам визначитися у своїх уподобаннях. Ми пропонуємо виготовити вироби з білого, зеленого, червоного, сірого і литого граніту. Їх зовнішній вигляд можна оцінити на фото, однак в житті натуральний камінь виглядає більш виграшно, передаючи істинний колорит природного походження.

Як зробити замовлення в нашій компанії?

Огорожі з граніту – оптимальний спосіб позначити місце поховання, щоб на тривалий термін зберегти його в гідному вигляді. Прагнення зробити могилу відмінною від усіх на кладовищі – цілком зрозуміло. Ми готові втілити в життя будь-які ваші задуми і бажання дизайну.

Щоб довідатися про ціни на огорожі з граніту, зателефонуйте нам за вказаними на сайті телефонами або надішліть лист за допомогою електронної пошти. Ми оперативно відповімо на надійшовші запити, вказавши необхідну інформацію. «Антік» працює з оптовими і роздрібними замовниками, застосовуючи у своїй практиці гнучку цінову політику. Ознайомтеся з каталогом вироблених виробів, щоб зробити вибір на користь вподобаних.