Адміністрація Троєщинського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Троєщинського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Троєщинське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Троєщинське кладовище розташоване в однойменному селі Троєщина недалеко від Києва. Розташований погост на вулиці Садова, 2, він займає 1,36 га. З 1981 року кладовище закрито для нових поховань, але при цьому продовжує функціонувати. Воно відкрите для родичів, які хочуть відвідати покійних, відновити місце поховання, здійснити догляд за ним.

Купити пам’ятник на Троєщинському кладовищі

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг, у тому числі відновлення і виготовлення пам’ятників. На старих кладовищах надгробки можуть бути пошкоджені як силами природи, так і недобросовісними людьми. Наша команда професіоналів може відреставрувати будь-який монумент, поправити його, поставити на місце, виправити косметичні недоліки, відновити напис.

Якщо ви вирішили замінити пам’ятник або він не підлягає відновленню, до нас можна звернутися і з цим питанням. У нас велика кількість заготовок різного кольору і дизайну, з різного матеріалу, також можлива розробка індивідуального проекту. Вартість залежить від обраного матеріалу, рівня складності. Ми пропонуємо як недорогі рішення, доступні багатьом, так і складні скульптури, вартість яких обговорюється індивідуально.

Благоустрій і догляд за територією

Якщо у вас немає часу або бажання займатися доглядом за могилами або похованих в різних місцях родичів яких у вас багато, і ви фізично не встигаєте наглядати за ділянкою, ви можете довірити це нам. Ми не тільки приведемо до ладу могилу, очистимо її від сміття і бур’янів, пофарбуємо і відновимо огорожу, але і облагородимо територію, проведемо ремонтні роботи, якщо це потрібно. Ця послуга досить популярна: ви можете особисто не відвідувати місце поховання, при цьому будете впевнені в тому, що воно міститься в належному вигляді. Ми можемо відправити фотозвіт про виконану роботу.

Похорон на Троєщинському кладовищі

Наші представники є на кожному кладовищі міста, включаючи Троєщинське, тому, якщо вам потрібно знайти ділянку і купити її для майбутнього поховання, ми допоможемо вам це зробити. Багато погостів працюють у відкритому або напівзакритому режимі, тому ховати там можна залежно від режиму. Ми підготуємо все необхідне, щоб похорон пройшов гладко, а від вас не вимагалося турбуватися з цього приводу. У пакет послуг входить наступне:

  • Юридичний супровід процедури.
  • Пошук відповідної ділянки або отримання дозволу на підхоронення до родича.
  • Організація транспорту.
  • Послуги моргу і гримера.
  • Забезпечення необхідного похоронного приладдя.
  • Організація процедури прощання.
  • Поховання.
  • Оренда поминального залу.

Крім цього, у нас можна замовити виготовлення як тимчасового, так і постійного пам’ятника. Варто нагадати, що постійний монумент зазвичай ставлять через рік після похорону. Це пов’язано не тільки з традиціями, а й має значення з практичної точки зору. Для того щоб земля не просіла під масою монумента, і його не перекосило, грунт повинен влягтися природним чином, на це потрібно приблизно рік. Ми можемо поставити пам’ятник раніше, але великий ризик того, що його доведеться реставрувати.

Додаткові послуги та роботи

Наша компанія – одна з небагатьох, що мають дозвіл на перевезення вантажу 200 за межі країни. Ми можемо доставити покійного в будь-яку точку світу. Ця послуга користується попитом, якщо ви хочете поховати родича на батьківщині, а він помер за її межами, або якщо Україна не є його батьківщиною, і потрібно доставити тіло в інше місце. Ми виконаємо цю роботу в короткі терміни за прийнятними цінами, вам не доведеться думати про те, де знайти транспорт, як отримати дозвіл або де взяти цинкову труну, яка потрібна для перевезення покійного на великі відстані. Все це ми зробимо самі. Крім цього, ми можемо провести ексгумацію, доступні послуги крематорію. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені у високій якості нашої роботи, до якої ми ставимося уважно і відповідально.