Переваги купити травертин у нас

Співпрацюючи з нашим заводом кожен замовник може розраховувати на такі вигоди як:

 • Невисока вартість
  І оптовому і роздрібному клієнтові ми завжди надаємо недорогі ціни, так як є прямими виробниками.
 • Своєчасна доставка
  Виконуємо доставку на будь-який об'єкт по Україні та закордон в заздалегідь обумовлені терміни без затримки.
 • Готові вироби
  Надаємо багатий каталог готової типової продукції - бруківка, плитка, підвіконня, стільниці та багато іншого.
 • Замовні вироби
  Займаємося виробництвом виробів з травертину під ключ - по вашим проектам, ескізами або побажанням.
 • Бездоганна якість
  Перевіряємо якість товарів на всіх стадіях виготовлення, а також володіємо всіма необхідними сертифікатами.
 • Додаткові послуги
  Купуючи травертин у нас - ви також можете замовити будь-які суміжні послуги які стосуються даної продукції.

Травертин: родовища

Ми можемо виготовити вироби з травертину будь-якої складності, одні з найпопулярніших родовищ каменю який ми використовуємо представлені нижче:

Продаж травертину від виробника в Україні

Пропонуємо ознайомитися з прикладами готових робіт і недорого купити вироби з травертину виробництва каменеобробного заводу «Антік». Ми спеціалізуємося на виготовленні з природного каменю дорожньо-будівельних матеріалів, декоративних ландшафтних елементів, облицювальної, обробної плитки, надгробних пам’ятників, скульптур. Застосовуємо у виробництві травертин з будь-яких родовищ.

Особливості травертину

Камінь травертин фотоТравертин – гірська порода, різновид вапняного туфу. З давнини використовувався для будівництва та декоративних цілей. Римський Колізей, Собор святого Павла у Ватикані та інших відомих архітектурних об’єктів у всьому світі. Як і вулканічний туф, має пористу структуру. Колір світлий – від практично білого до сірого, бурого.

До вигідних відмінностей травертину можна віднести наступне:

 • Висока міцність
  Відмінно протистоїть механічним впливам, статичним навантаженням. Витримує відносно сильні удари без деформацій, руйнування.
 • Мала щільність
  За рахунок невеликої щільності, що становить до 2500 кг/куб.м, матеріал має малу вагу. Габаритні конструкції і вироби з травертину важать мало. Без проблем можлива обробка стін будинку, будівель без побоювань, що плитка не витримає власної ваги.
 • Легка обробка каменю
  По-перше, вдається реалізувати проекти будь-якої складності – наприклад, скульптури на замовлення з високим ступенем деталізації або барельєфи, пам’ятники. По-друге, за рахунок нескладної обробки значно знижується вартість виробництва, і, відповідно, кінцева ціна готової продукції.

Травертин може використовуватися для виробництва різних виробів, але найчастіше застосовується для декоративного оздоблення.

Наша пропозиція

Травертин фотографія каменяМайстри каменеобробного заводу «Антік» виготовляють з травертину вироби різного призначення – серед готової продукції ви можете знайти підходящі варіанти для мощення садової доріжки, облицювання котеджу або будинку, пристрої декоративної огорожі. Природний камінь можна використовувати при декоруванні елементів ландшафтного дизайну – ставка, відкритого басейну, альтанок та ін.

Дуже добре виглядає травертин в інтер’єрі. З його допомогою можна створити ексклюзивний камінний портал, арки колони і напівколони, барельєфи. Ви можете підібрати відповідні рішення з нашого каталогу.

Крім готової продукції ми приймаємо замовлення на виготовлення виробів з травертину за кресленнями клієнтів. Якщо у вас немає креслення, то на основі ваших ескізів, побажань ми розробимо проект і виконаємо 3D візуалізацію для узгодження з вами. Після цього в обумовлені терміни виготовимо вироби з природного каменю.

Вигідне співробітництво з «Антік»

Серед всіх переваг замовлення продукції з природного каменю в компанії «Антік» виділимо наступне:

 • Продаж за ціною виробника
  У нас немає націнок посередників, оскільки від попередньої обробки і сортування каменя до виготовлення виробів, підготовки до транспортування та організації доставки ми виконуємо самостійно.
 • Спеціальні пропозиції для постійних і оптових клієнтів
  Для оптових покупців, архітекторів, дизайнерських студій, будівельників і ремонтних бригад, майстерень діють додаткові знижки та вигідні умови співпраці.
 • Поставки по всій Україні
  Здійснимо доставку будь-якого обсягу продукції з травертину по всіх містах України і за кордон.

В роботі використовуємо тільки екологічний камінь з провідних родовищ світу (є всі супутні документи і висновки). Проконсультуватися і залишити заявку ви можете, зв’язавшись з нами по телефону або через форму на сайті.