Адміністрація Святошинського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Святошинського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Святошинське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Святошинське кладовище знаходиться на вулиці Північній, 99. Площа об’єкта – 2,5 га, відкритий він був в 1950-х роках. Даний погост серед усіх міських відрізняється завдяки одній особливості: на ньому поховано багато духовних осіб. Не можна сказати, що тут покояться тільки ченці, священики і черниці, проте їх відсоток досить великий – всього близько 100 осіб. Багато людей приходять до могили Монахині Серафими, вірячи в те, що вона має можливість зцілювати, адже за життя черниця саме цим і займалася, а також була пророчицею.

Тут поховані відомі єпископи, ректори Московської та Київської духовної семінарії. Тут же знаходяться братські та окремі могили з прахом воїнів, загиблих у боях за Київ у 1941 році. Крім цього, тут покояться і прості жителі Києва. На даний момент кладовище для нових могил закрито, але є можливість родинного поховання.

Як знайти родича?

Наша компанія допомагає в пошуку місця поховання померлого. Нам достатньо знати його ім’я та прізвище, рік народження, бажано рік смерті, тоді ми зможемо відшукати могилу. Якщо ви знаєте кладовище або ділянку, ми покажемо, де це знаходиться.

Організація похорону на Святошинському кладовищі

Втрата близького – це важка подія, займатися організацією похорону самостійно часто важко через тягар скорботи, що лежить на ваших плечах. Крім цього, існують певні складнощі, які родичі можуть не знати або упустити з уваги. Довіривши організацію похорону нам, ви будете впевнені, що ми виконаємо роботу якісно: ви зможете провести покійного в останню путь гідно. Ми забезпечимо необхідні документи, організуємо доставку померлого в морг, підготовку тіла до поховання, саму процедуру, доставку на кладовище, прощання, при необхідності знайдемо для вас відповідний банкетний зал для поминок.

Виробництво і встановлення пам’ятника

У нас можна замовити встановлення надгробку і його виготовлення. Ми пропонуємо широкий асортимент моделей, виконуємо гравірування, наносимо будь-які написи. Доступне виготовлення оригінальних пам’ятників в одиничному екземплярі. Крім цього, ми займаємося реставрацією надгробків, якщо він просів, зламаний, має будь-які технічні або косметичні недоліки. Ми приведемо могилу до ладу, відремонтуємо пам’ятник, освіжимо його.

Послуги з догляду за могилами

Ми займаємося доглядом за могилами і територією, ви можете замовити дану послугу як особисто, так і дистанційно, завдяки чому необов’язково відвідувати кладовище лише заради очистки могили від трави і сміття. Ми зробимо це самостійно, надіславши докладний звіт про виконані роботи.

Інші роботи на Святошинському кладовищі

Наведений спектр послуг не повний, компанія «Антік» пропонує такі процедури:

 • Ремонтні та реставраційні роботи будь-якої складності. Ми можемо організувати над могилою навіс, встановити столик, лавку, облагородити ділянку плиткою, виконати інші роботи.
 • Виготовлення та встановлення пам’ятників, ремонт старих надгробків.
 • Ексгумація і перевезення тіл у будь-яку точку світу. У нас є всі необхідні документи та інструменти для цього.
 • Послуги моргу, патологоанатому.
 • Кремація тіл померлих.
 • Похорон урни з прахом.

Переваги співпраці з нами

Віддаючи перевагу нашому агентству, ви отримуєте якісні послуги за вигідними цінами. Ми пропонуємо такі переваги:

 • Якісне виконання послуг в короткі терміни.
 • Організація похорону на високому рівні.
 • Низькі ціни і знижки.
 • Великий вибір пам’ятників, трун, ритуального приладдя.
 • Укладення договору на всі види робіт.
 • Наявність офіційної торгової марки.

Наша компанія має великий досвід роботи, знаходиться на кожному кладовищі міста, тому ми можемо допомогти вам у будь-якому випадку. Ми працюємо в будь-який час, дзвонити можна як у вихідні, так і робочі дні, свята також не мають значення. Якщо ви хочете провести нестандартну процедуру, наприклад, потрібна присутність релігійних представників, повідомте нам заздалегідь: ми влаштуємо і це. У нас працюють досвідчені фахівці, які зможуть морально підтримати у важку хвилину.