Замовити відспівування померлого в Києві і Україні

Незалежно від віросповідання, після смерті людини його поховання здійснюється відповідно до визначених церковних канонів. Спочатку проводиться відспівування покійного у нього в будинку, потім по дорозі в храм, після цього в церкві і після цього вже на кладовищі.

Природно, це неможливо зробити без священнослужителя. Він не просто підкаже, що і як потрібно зробити, але також і пояснить, що буде з душею покійного, висловивши, таким чином, підтримку.

Для чого потрібен священик?

Священик відспівує покійного шляхом читання певних молитв і співів. Це сприяє тому, що душа покійного потрапить в рай. У цьому процесі далеко не останню роль також відіграють родичі і близькі, які присутні на похоронах. Вони допомагають небіжчику потрапити до Бога, промовляючи молитви, а також протягом усього обряду тримаючи в руках запалені свічки. Для того щоб віск не потрапляв на руки і підлогу, використовується шкіра або паперові серветки. Священнослужитель при цьому використовує тільки кадило.

Хто і коли не підлягає відспівуванню?

Згідно православними церковними канонами, відспівуватись не можуть:

  • Немовлята, які померли до моменту хрещення;
  • Мертвонароджені;
  • Нехрещені;
  • Свідомі самогубці (люди, які вчинили кончину над собою не віддаючи собі в цьому звіт, допускаються до відспівування);
  • Атеїсти (незалежно від того, чи були вони хрещеними чи ні);
  • Люди, що представляють інші релігійні конфесії (буддизм, іудаїзм, мусульманство і т д);
  • Люди, які і словом і ділом категорично виступали проти церкви (закликали до знищення церков, сприяли релігійним злочинам і т.д.).

Всі інші люди в обов’язковому порядку повинні отримати спокій і шлях до Бога шляхом відспівування, причому до поховання. Після поховання покійного зазвичай замовляються спеціальні служби.

Зверніть увагу:

Згідно зі священними канонами, покійний повинен відспівуватить тільки на третій день після смерті. Однак це допускається не завжди. Наприклад, під час епідемій, війн і інших катаклізмів люди можуть бути поховані і раніше терміну. До того ж робота бюрократичних органів нашої країни нерідко просто не дає можливості поховати покійного раніше, ніж через 3 дні. Цікаво, що у всьому цьому церква нічого поганого не бачить.

Чому краще всього звертатися в компанію «Антік»?

Відомо, що жодне відспівування і похорон неможливе без священнослужителя. Звернувшись в нашу компанію, ви отримаєте максимально оперативно священика, який не просто прочитає необхідні молитви. Крім цього він також підкаже вам, що і як потрібно зробити.

Ми організуємо похорон в Києві, а також на всій території України з урахуванням найважливіших моментів:

  • Транспорт, на якому буде пересуватися священик;
  • Ікони, свічки і всі інші ритуальні товари;
  • Телефонне оповіщення всіх родичів і друзів з інформуванням, де і коли буде проходити похорон.

Скориставшись послугами компанії «Антік», похорон пройде, згідно з усіма традиціями, і кожен учасник точно знатиме, що саме йому робити.