Кам'яні сходи: каталог

Купити сходи з натурального каменю

Зайдіть в під’їзд любого будинку, якому виповнилося 30 і більше років. У бетонних сходах ви обов’язково побачите численні вибоїни і западини, а подекуди – і тріщини. У гіршому випадку – відколи на кутах, укріплені металевими кутиками. Нічого подібного немає в будівлях з кам’яними сходинками, причому, навіть якщо їм – 100 років і більше.

Маршовими сходовими прольотами багатоповерхівок щодня користуються десятки людей, а адміністративних будівель – сотні. Тому до них пред’являються підвищені вимоги з безпеки:

  • Вони зобов’язані бути міцними і надійними протягом всього часу експлуатації будівлі (а це – мінімум півстоліття);
  • Не повинні ковзати, навіть якщо по ним йде людина в мокрій або просто слизькому взутті;
  • Не повинні вбирати в себе бруд і вологу.

Всім цим суворим вимогам відповідають сходи з мармуру або граніту. Ці два камені – дуже міцні і надійні, можуть експлуатуватися десятки років, причому навіть механічні навантаження і перепади температур їм не страшні.

Гранітні сходи

Сходи з граніту неймовірно міцні, шикарні і, що не менш важливо, довговічні. Вони успішно використовуються як зовні, так і всередині приміщень і споруд. А за рахунок величезної кількості кольорів, відтінків і фактур можна домогтися особливих декоративних властивостей. Мають стійкість до впливу навколишнього середовища.

Мармурові сходи

Дуже цікавим дизайнерським рішенням будуть сходи з мармуру. Вони неймовірно прикрашають приміщення, створюють особливий шик і лоск, а також благородство. Знову таки, наша компанія пропонує величезний вибір всіляких відтінків і фактур каменю, адже ми і видобуваємо і обробляємо його.

Основні типи сходів

Для використання під відкритим небом (парадний вхід або ганок) сходи гранітні звичайно більш кращі. Вони морозостійкі і, на відміну від бетону, десятки років витримують цикли заморожування/розморожування.

Не варто забувати, що сходи повинні ще й органічно вписуватися в загальний дизайн будівлі. Наприклад, мармурові сходи світлого кольору надають архітектурі легкості. Чорні або червоні гранітні – монументальності, респектабельності та обгрунтованості. Обговорити ці тонкощі можна з дизайнерами «Антік».

Залежно від архітектурного стилю будівлі, вони можуть бути прямокутними, напівкруглими або у вигляді сегмента кола. За способом виготовлення вони поділяються на кілька основних типів:

  • Цільні (найміцніші і надійні, так як мають товщину від 100-200 мм);
  • Накладні (більш тонкі, але можуть використовуватися і всередині будівель, і зовні);
  • Мультифактурні з смугами проти ковзання.

Довжина залежить від потреб замовника, а ширина зазвичай коливається в межах 300-350 мм. Якщо передбачається виготовити сходи, граніт краще піддати термічній обробці, щоб він не ковзав.

До 25 різних відтінків і малюнків граніту, пропоновані нами, дозволяють підібрати саме те, що найкращим чином впишеться в архітектуру будинку.

Скільки коштують сходи з граніту і мармуру?

Накладні обійдуться дешевше, ніж цільні, мармурові – трохи дорожче аналогічних гранітних. Все залежить від дизайну, особливостей обробки каменю, його кольору і фактури (рідкісні породи коштують дорожче).

Щоб придбати в Києві мармурові або гранітні сходи, зателефонуйте в «Антік». Прайс-лист компанії-виробника, яка володіє власним каменеобробним заводом, вигідно відрізняється від тих, які можуть запропонувати численні посередники.