Стільниці як важливий елемент дизайну кухні

Стільниці як важливий елемент дизайну кухні фото

Дата публікації:

Слово “кухня”, викликає у Вас якісь асоціації? У всіх людей вони різні, але їх об’єднує одне – це смачна їжа, яка готується на кухні і яку люблять всі. Поза всяким сумнівом, що для жінок, які люблять у вільний час повозитися на кухні, це слово є дуже близьким, можна навіть сказати рідним.

Ті ж, хто не любить готувати, сприймають кухню як прикру повинність. Всі перераховані асоціації, перш за все, пов’язані з приготуванням смачної їжі. А що якщо подивитися на кухню, не як на місце приготування різноманітних страв, а як на частину домашнього інтер’єру?

Ми проводимо на ній чимало часу, отже, потрібно постаратися зробити її функціональної, комфортною, красивою і затишною. В цьому Вам обов’язково допоможуть стільниці з мармуру, які допоможуть вирішити масу проблем.

Звичайні стільниці, зрозуміло, програють мармуровим буквально у всьому. Кожна господиня знає, що традиційні стільниці згодом покриваються подряпинами і сколами, втрачають привабливий зовнішній вигляд і починають неабияк дратувати.

Найчастіше вони виготовляють з ДСП або дерева, які не задовольняють всім вимогам, які пред’являються до справді якісної стільниці. Вони надзвичайно погано протистоять волозі, але ж саме впливу води вони піддаються щодня. Розбухають, тріскаються і лопаються і з плином часу приходять в повну непридатність, чого, звичайно ж, не відбудеться з мармуровою стільницею.

Мармурова стільниця є ідеальним вибором для людей, що цінують красу, зручність і надійність кухонного інтер’єру.

Мармурові стільниці, сьогодні, не тільки і не стільки оригінальність, перш за все це аристократизм і естетика. В уявній простоті стільниць і підвіконь з натурального каменю полягає не тільки гармонія довговічності і краси, але і дуже важливий факт – при контакті з водою мармур утворює убиваючу шкідливі бактерії лужне середовище. Мармурові стільниці та підвіконня прикрашають все приміщення. Мармур “сонячний камінь” він казково красиво виглядає в освітлюючих його променях сонця.

В елітних офісах, квартирах, будинках встановлюються стільниці та підвіконня з мармуру. Значно збільшена популярність виробів з каменю пояснюється значним збільшенням терміну служби цих деталей інтер’єру. Будь-якому приміщенню додасть неповторність і шарм ексклюзивна мармурова стільниця або підвіконня. Мармур, який використовується для виготовлення таких виробів, обробляється і готується спеціальним чином і чудово вписується в інтер’єр.