Адміністрація Старообрядного кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Старообрядного кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Старообрядне кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Старообрадне кладовище знаходиться в Києві на вулиці Лук’янівській, 48 (Шевченківський район). Територія, що займається кладовищем, відносно невелика – всього 1,482 га. Виділена вона була в 1808 році старообрядницькій громаді, яка проживала під Києвом. На початку XX століття ще можна було застати цегляну сторожку, що знаходиться за фронтом вулиці Лук’янівської. Тут же знаходився головний вхід через красиві цегляні ворота. Однак у 1980-ті роки сторожка була розібрана, сама територія погосту сильно запущена, в 1986 році зламали ворота.

Зараз це повністю закрите київське кладовище, на якому заборонено проводити поховання. Однак це не означає, що вже існуючим могилам не потрібен догляд або реставрація, адже дуже багато пам’ятників постраждали від часу і антропоморфних факторів.

Наша діяльність на Старообрядному кладовищі

Компанія «Антік» пропонує різноманітні послуги на всіх кладовищах міста. Основною нашою діяльністю є організація похорону та виготовлення пам’ятників. Якщо вам потрібно замовити свіжий монумент або відреставрувати старий, звертайтеся до нас. Ми виконаємо роботу в короткі терміни, забезпечимо реставрацію будь-якої складності.

Часто старі монументи можна відремонтувати і поставити на місце: це обходиться дешевше виготовлення нового пам’ятника, при цьому старий може бути витвором мистецтва, оскільки в старі часи до цієї роботи підходили з фантазією. Якщо старий пам’ятник не влаштовує вас або він не підлягає відновленню, у нас можна замовити новий. Ми пропонуємо як недорогі стандартні рішення, так і розробку і виготовлення монумента під замовлення. Можливо виконання роботи будь-якої складності, від установки простого надгробку до виконання скульптури будь-якого розміру. Ми працюємо на всіх кладовищах, здійснюємо доставку і монтаж.

Крім цього, у нас можна замовити прибирання території, ремонт і будівельні роботи будь-якої складності. Ми облагородимо територію, пофарбуємо огорожу або встановимо її, відремонтуємо пам’ятник, приведемо до ладу могилу. Зробити це можна і дистанційно, послуга особливо популярна для тих, хто не може відвідати кладовище особисто, але хоче, щоб місце поховання родичів було в хорошому стані.

Інші види робіт від компанії «Антік»

Наша компанія надає різноманітні послуги, в тому числі допомагає знайти ділянку для поховання, викупити її і провести похорон. Вам не потрібно самостійно виконувати цю роботу, збирати довідки, отримувати дозволи, достатньо звернутися в компанію «Антік», і все необхідне виконають наші фахівці.

Ми організуємо транспорт, морг, саму процесію, при необхідності вирішимо юридичні питання, а також питання ексгумації та перевезення покійного в інше місце. Нам доступні і міжнародні перевезення покійних, якщо ви хочете поховати родича в рідному або важливому для нього місці. До нас можна звернутися і в разі, якщо вас цікавлять послуги крематорію.

Наші гідності щодо співпраці

Звертаючись до нас, ви користуєтеся наступними перевагами:

  • Завжди доступні ціни і можливість оформити кредит або розстрочку, вносити платежі зручним для вас способом.
  • Уважні та відповідальні фахівці допоможуть вирішити як юридичні проблеми, пов’язані з похованням, так і організувати процес грамотно і без будь-яких труднощів. Вам не доведеться турбуватися про проведення похорону, все необхідне виконає наша компанія, включаючи і отримання документів.
  • У нас працюють досвідчені майстри, здатні працювати не тільки з гранітом, але і з будь-якими іншими видами каменю. Вони створять пам’ятник будь-якої складності або проведуть реставрацію старого.
  • У нас можна замовити ряд додаткових послуг, наприклад, ремонт надгробків, догляд за територією.

Довіряючи нам турботу про своїх покійних близьких, ви не тільки віддаєте їм шану, але й полегшуєте свій траур, позбавляючись від непотрібної в ці дні метушні.