Адміністрація Совського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Совського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Совське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Совське кладовище знаходиться в Совках, воно займає близько 10 га і на даний момент є напівзакритим. Це означає, що нові ділянки купувати не можна, але можна створювати сімейні поховання, наприклад, ховати чоловіка і дружину разом. Кладовище відоме тим, що тут поховано досить багато знаменитих і шанованих городян. Наприклад, тут лежать герої радянського союзу Вайнруб, К.А., Кузенко Г.А., Ромас П.М., режисер А. Фернандес, олімпійський чемпіон Колчинський А.Л. На території є храм, де можна не тільки помолитися, а й замовити службу. Варто зазначити, що кладовище відкрито не завжди, а храм працює щодня.

Де замовити пам’ятник на Совському кладовищі?

Компанія «Антік» пропонує якісні пам’ятники для вшанування пам’яті ваших рідних і близьких. Ми займаємося не тільки виготовленням і встановленням меморіалів, а й реставрацією. У нас ви можете вибрати будь-який надгробок з декількох десятків стандартних варіантів або замовити проектування будь-якого індивідуального рішення.

Ми можемо виконати скульптуру будь-якої складності. У нас в наявності стандартні заготовки з граніту, мармуру, є можливість гравіювання. Ми працюємо на всіх кладовищах міста і найближчих районів, тому якщо пам’ятник або покійного потрібно кудись доставити, ми виконаємо це без проблем. У нас працюють досвідчені, кваліфіковані майстри, здатні створити з каменю справжній витвір мистецтва.

Послуги перевезення померлих

Не всі компанії можуть займатися транспортуванням покійних, для цього потрібен відповідний дозвіл, наявність трун, транспорту певного типу. У нас все це є, тому ми можемо допомогти доставити покійного в будь-яку точку країни, на батьківщину або, навпаки, за її межі. Ми здійснюємо як внутрішні, так і міжнародні перевезення. За рахунок цього ви можете поховати близького саме там, де він заповідав. У деяких випадках потрібно проводити ексгумацію останків, ми можемо допомогти і з цим. Також ми забезпечимо юридичний супровід всіх процедур. На наше ритуальне приладдя діє гарантія, ми також надаємо гарантію якості на встановлення надгробку.

Сировину для пам’ятників ми використовуємо безпосередньо власного виробника (видобуток каменю відбувається в кар’єрах), тому вам не доведеться переплачувати посередникам. У нас діють м’які умови покупки, ви можете вибрати не тільки виріб, який вам по кишені, але і домовитися на зручних умовах, наприклад, оформити розстрочку.

Юридична допомога і супровід

Іноді родичі не знають, за що хапатися, вони розгублені після смерті близького, абсолютно не розуміють, які документи і процедури потрібні. Наші юристи забезпечать юридичний супровід похорону, вам не доведеться турбуватися про отримання довідок, дозволів.

Зробити похорон на Совському кладовищі

Наша компанія візьме на себе всі складнощі, що стосуються організації похорону: це досить кропітке заняття, що вимагає великої уважності і знання процесу. Родичі, які перебувають у жалобі, шоковому стані, можуть упустити безліч нюансів, у результаті церемонія відніме багато нервів і сил. Ми зробимо так, щоб ваш траур не затьмарився ще більше. Ви зможете проводити покійного гідно, вам не доведеться вирішувати велику кількість юридичних, організаційних моментів. Ми забезпечимо:

  • Отримання дозволу на поховання.
  • Пошук ділянки на кладовищі.
  • Отримання дозволу від адміністрації кладовища.
  • Морг, транспорт, процедури з підготовки покійного до поховання.
  • Церемонія прощання.
  • Підготовка могили, необхідної атрибутики.
  • Запрошення священика, іншого релігійного діяча.
  • Ми знайдемо зал для поминок, запропонуємо вам декілька варіантів на вибір.
  • Ви можете взяти в оренду намет: він стане в нагоді на кладовищі для прощання, зможе захистити покійного, гостей від негоди або палючого сонця.

Компанія «Антік» допоможе вам у важку хвилину, ми надаємо повний спектр послуг, допоможемо вам гідно провести близького в останню путь, офіційно і з гарантією.