Поради щодо вибору надгробку з натурального каменю

Отже, вам знадобився пам’ятник. Існує велика кількість протиріч щодо того, коли саме потрібно замовляти пам’ятник. Варто відразу зазначити, що такого часу не існує. Даний період може становити, як кілька місяців, так і пару років. На цей рахунок просто не існує християнських або інших релігійних законів.
Спочатку потрібно виміряти ширину і довжину поховання. У тому випадку, якщо існує старий надгробок, то його бажано демонтувати самостійно. Спочатку знімаються фотографії та таблиці, після чого пам’ятник розбивається кувалдою. Шматки буде легше винести, так як кожне кладовище має місце для того, щоб утилізувати відходи. На демонтажі старого пам’ятника можна заощадити не одну тисячу.
Ясна річ, що пам’ятники завжди коштували дорого, але існують певні поблажки. Наприклад, більшість компаній в якості передоплати беруть тільки половину суми, а іноді оплату можна здійснювати за рік.
Якому ж пам’ятнику віддати перевагу?
Існує кілька головних видів – це мармур, а також натуральний або синтетичний граніт.
Крихта мармуру з чорною вставкою з граніту обійдеться дешевше, проте справжній граніт буде набагато міцніше. У деяких випадках легше замовити гранітну стелу невеликого розміру, ніж комплект з мармуру.
Гранітні пам’ятники завжди будуть такої форми, яка вам необхідна. А ось мармурова крихта і надгробки з штучного граніту мають стандартну форму, через що змінити їх розміри просто нереально.
Якщо ви хочете, щоб пам’ятник містив гравіювання портрета, вибиту на граніті, варто звернути свою увагу на подібні роботи даної компанії. Це допоможе переконатися в тому, що результат буде якісним. Подивіться на схожість з оригіналом і обсяг портрета, так як це дуже важливо.
Написи повинні містити рівні літери. По можливості, замовляйте тільки ручну роботу. Незважаючи на те, що її вартість набагато вище машинної, літери будуть видні в будь-якій ситуації, а при бажанні ви зможете змінити їх колір.
Поцікавтеся тим, хто поставляє даній фірмі граніт. Граніт чорного кольору не повинен сіріти на світлі. Хороші камені добувають в Карельському родовищі, а також в українських, китайських та італійських родовищах.
Зверніть увагу на те, яку структуру має граніт. Він не повинен містити сторонніх вкраплень, тріщин і плям. Інакше вимагайте знижку, так як в подібних випадках компанії нерідко йдуть на поступки.