Супровід швидкої допомоги на похоронах

Коли помирає близька людина, це завжди несподівано і трагічно. Дуже часто навіть фізично найздоровіші люди відчувають проблеми з самопочуттям. В даному випадку і згадувати не варто про літніх або хворих, у яких від надлишку потрясіння часто виникають перепади тиску, болі в області серця або голови і навіть судоми.

Нерідко учасникам похоронної церемонії стає погано, у них скаче тиск, вони падають в непритомність. У таких ситуаціях необхідно, щоб в ході похоронної процесії також була присутня медична допомога.

Як допомагає супровід 103?

У таких випадках краще всього перестрахуватися, тобто покликати на допомогу фахівців компанії «Антік». Ми зробимо все, щоб ні один з ваших гостей на похоронах не постраждав. Для цього ми забезпечимо всіх учасників траурної церемонії висококваліфікованою медичною допомогою.

Якщо у людей під час проведення похоронної процесії виникнуть проблеми зі здоров’ям, ми подбаємо про те, щоб кожен отримав кращу медичну допомогу.

Природно, в більшості випадків допомога медичних працівників вимагається далеко не завжди.

Однак це часто трапляється, коли:

  • На похоронах присутня велика кількість людей в обмеженій обстановці (в такій ситуації ризик того, що одному учаснику стане погано, істотно збільшується);
  • Зазвичай на похоронах присутні люди похилого віку, які мають хронічні захворювання, а також схильні до загострення хвороб, особливо в таких стресових ситуаціях;
  • Похоронна процесія проходить в несприятливих умовах (жарка спека, лютий мороз і т.д.), які можуть викликати погіршення самопочуття навіть у здорових людей.

Навіть якщо людина хворіла кілька років, і лікарі вже повідомили про приблизну дату його смерті, все рівно це не може не бути шоком. До останнього моменту ніхто не вірить, що дорога людина може піти з життя. Природно до цього не можна підготуватися, і всі друзі і родичі в такій ситуації стають потенційними жертвами стресу. До того ж нинішні бюрократичні процедури також роблять свою справу, привносячи ще більше переживань.

Для чого на похоронах потрібен доктор?

Незалежно від того, де і коли проводиться поховання, ніхто і ніколи не застрахований від нервового зриву, стрибків тиску або інших проблем. Далеко не завжди розпорядник похорону замовляє послугу медичного супроводу – і дуже навіть дарма!

Як показує практика, на похоронах повинен бути присутнім хоча б один доктор або хоча б молодший медичний працівник. У нього повинні бути з собою необхідні заспокійливі засоби, дозування яких він зможе визначити на місці.

Що ми зробимо при замовленні послуги?

Звернувшись в компанію «Антік», ви отримаєте найсучасніше медичне обслуговування під час проведення похоронної процесії. Скориставшись нашими послугами, кожен, хто відчув себе погано, отримає необхідну дозу заспокійливих лікарських препаратів. За допомогою висококваліфікованих працівників його тіло буде поміщено в найзручніше і нешкідливе положення.

Протягом всього терміну ризику пацієнт буде перебувати під наглядом досвідчених лікарів. Якщо стан людини виявиться критичним, в нашому розпорядженні є сучасні спеціалізовані транспортні засоби, які максимально оперативно доставлять його в найближчу лікарню.

Якщо ви бажаєте застрахувати кожного учасника похоронної процесії від можливих ускладнень зі здоров’ям, звертайтеся в компанію «Антік». Ми забезпечимо високоякісне медичне обслуговування, коли в цьому виникне необхідність.