Адміністрація Солом'янського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Солом'янського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Солом’янське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Солом’янське кладовище досить старе: воно було відкрито в 1890 році і на даний момент є напівзакритим, незважаючи на значну площу в 12,048 га. Дістатися сюди можна різними автобусами, наприклад № 12, 69, 71, а також тролейбусами № 3, 8, 9, 17, 19 і 40. З міста до Солом’янського кладовища ходять маршрутні таксі. Сісти на них можна від багатьох станцій метро. Цей об’єкт є останнім притулком багатьох героїв Радянського Союзу, інших знаменитостей.

Замовити пам’ятник на Солом’янському кладовищі

Компанія «Антік» пропонує різноманітні послуги на кожному кладовищі міста та околиць. У нас ви можете купити пам’ятник будь-якої складності, вибрати відповідний матеріал. У нас є зразки і стандартні заготовки, ми можемо продемонструвати вже встановлені монументи.

Крім цього, у нас можливо замовити виготовлення оригінального виробу будь-якої складності. Ми займаємося і реставрацією пам’ятників, заміною табличок, знімків на надгробках. Також ми виконуємо гравіювання будь-якої складності, так зображення буде нанесено з фотографічною точністю.

Як поховати на Солом’янському цвинтарі?

Незважаючи на те, що Солом’янське кладовище на даний момент закрито для нових поховань, на ньому доступні сімейні поховання, коли в одній могилі може знаходитися дві труни. Тут також можливо поховати поруч з уже раніше похованим родичем урну з прахом. Все залежить від площі ділянки, якщо поховання не буде виходити за огорожу, його дозволить адміністрація кладовища.

Наша компанія полегшить вам життя і займеться організацією похорону самостійно. Ми отримаємо всі необхідні документи, організуємо транспорт, при необхідності надамо морг, доступні послуги патологоанатому, у нас можна придбати необхідне ритуальне приладдя. Крім цього, ми можемо допомогти з кремацією тіла, організовуємо прощання і поминки.

Інші послуги від нашої компанії

Звертаючись до нас, ви можете замовити виконання наступних типів послуг:

  • Виготовлення, встановлення або реставрація пам’ятника.
  • Організація похорону.
  • Юридичний супровід процедури.
  • Організація транспортування покійного від будинку в морг і від моргу до місця поховання. Крім цього, ми надаємо послуги з міжнародної доставки тіл. Для цього у нас є всі відповідні дозволи, необхідний транспорт, спеціальні цинкові труни. Ви зможете поховати свого родича, де побажаєте, навіть якщо він помер далеко від цього місця.
  • У нас є власний морг, доступні послуги крематорію.
  • При необхідності ми можемо провести ексгумацію, забезпечивши всі необхідні для цього документи.
  • Якщо вам потрібно знайти, де поховані ваші родичі або знайомі, ми допоможемо швидко розшукати кладовище, дізнаємося точну адресу ділянки.
  • Ми допомагаємо знайти і придбати ділянку для майбутнього поховання.
  • Будівельні та реставраційні роботи будь-якої складності.

Які наші переваги

Звертаючись до нас, ви отримуєте якісне обслуговування за найдоступнішими цінами. У нас працюють досвідчені фахівці, в тому числі юристи, які зможуть вирішити будь-яку проблему, пов’язану з похороном. Наші співробітники ставляться поважно та зі співчуттям до горя своїх клієнтів, намагаються не тільки якісно виконати роботу, але і морально підтримати їх. Щоб отримати безкоштовну консультацію або замовити послуги, залиште заявку або зателефонуйте за телефоном, вказаним на сторінці.