Натуральний камінь – символ гарного смаку та високої якості

Натуральний камінь – символ гарного смаку та високої якості фото

Дата публікації:

На сьогоднішній день існує багато видів природного граніту, але також розроблені і методи отримання штучного граніту, який нічим не поступається за якістю від природного. Граніт є благородним каменем і його використовують для оздоблення всередині приміщень. Матеріал дуже декоративний: його поверхня може бути шліфованою, лощеною, полірованою, пиляною, обробленою вогнем і бучардованою. Вибір поверхні залежить від зернистості, кольору і призначення матеріалу. Граніт має високу стійкість до морозу і низьке водопоглинання.

Камінь може витримати великі навантаження і його часто використовують для виготовлення колон, масивних столів.

Мармур є різновидом вапняку. Він буває досить м’яким і здатний поглинати вологу. А може бути твердим і не пропускати воду. Мармур за способом обробки ділять на кольоровий, білий і сірий.

Природний камінь

Мармур і граніт – це міцність, довговічність і декоративність. Це головні критерії, за якими оцінюють сировину, і які дозволяють використовувати його для створення шикарних фасадів і для внутрішньої обробки приміщення, завдяки багатофункціональності та практичності матеріалів.

Поверхня, викладена мармуровими плитами, є ідеальною і гладкою для розкішної ванної, кухні, шикарної вітальні і є оптимальним варіантом для офісу. Оброблені природним каменем стіни будуть дихати свободою і чистотою і створять в будинку особливу енергетику. А вироби, виконані з граніту і мармуру, доповнять розкішшю дизайн будь-якого приміщення.

Мармур і граніт – це натуральна сировина, з якої було зроблено більшість архітектурних шедеврів. Вони вражають людство протягом багатьох століть – це храм Артеміди в Ефесі, храм Зевса Олімпійського, які визнані одними з чудес світу.

Граніт і мармур, лабрадорит, камінь габро прекрасно вписуються в сучасний інтер’єр, і ці матеріали можна сміливо застосовувати для обробки приміщення разом з деревом, керамікою, металом. Вони створюють у будинку особливу атмосферу для господаря будинку.

Мармур використовується для всіх оздоблювальних робіт. Граніт більш стійкий до стиснення, забруднення, тертю. Він прекрасно підходить для внутрішньої обробки будівель через свої механічні, фізичні і хімічні властивості.