Адміністрація Шулявського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Шулявського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Шулявське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Шулявське кладовище невелике, займає всього 2 га. Воно було засноване в 1885 році, проіснувавши до 1950 року, після чого було закрито і перейшло в напівзакритий режим робіт. Це означає, що на сьогоднішній день там доступні тільки родинні поховання на вже існуючій ділянці. Нових ділянок для покійних на території більше не виділяють.

Особливості з історії місця

У 1932 році погост був частково зменшений, крізь нього вирішили пустити вулицю, знесли невелику каплицю, яка знаходилась на його території. На цьому ж місці в 1990 році було вирішено відновити релігійний об’єкт. Тепер це вже не каплиця, а цілий храм Святого Івана, який працює в будь-який день тижня, навіть якщо кладовище закрито. У ньому можна замовити відспівування, а також інші обряди, пов’язані з проводами померлого. Цікавим фактом є те, що при будівництві храму була задіяна територія крематорію, будівля якого раніше належала НКВС.

Шулявське кладовище має досить багату історію, на ньому поховано багато героїв ВВВ, є знамениті люди і прості городяни. Багато пам’ятників привертають увагу відвідувачів, оскільки вони значно відрізняються від стандартних. Це цілі скульптури, зведені в пам’ять про найближчих людей.

Де замовити пам’ятник?

Компанія «Антік» працює на всіх кладовищах міста. Ми пропонуємо як стандартні пам’ятники, заготовки яких є у нас на складі, так і розробку індивідуального ескізу. Ми зможемо створити пам’ятник будь-якого розміру, допустимого законодавством, і будь-якої скульптурної складності. Наші фахівці мають великий досвід роботи з каменем, зможуть виконати будь-яке ваше побажання, щоб ви змогли гідно вшанувати пам’ять своїх близьких.

Крім цього, ми займаємося ремонтом і реставрацією пам’ятників. У нас працюють досвідчені фахівці, здатні не тільки полагодити монумент, а й відновити його цілісність. В крайньому випадку у нас доступне виготовлення нового. Ми можемо відновити написи, таблички, зробити гравірування.

Інші послуги на Шулявському кладовищі

Звернутися в компанію «Антік» можна і в тому випадку, якщо вас покинула близька людина. Ми організуємо похорон, взявши на себе всі складнощі. Вам не доведеться нічого робити самостійно, так як ми пропонуємо пакет послуг:

 • Допомога в пошуку і купівлі ділянки для майбутньої могили або отримання дозволу на родинне поховання.
 • Отримання всіх необхідних довідок і дозволів.
 • Юридичний супровід клієнта.
 • Організація транспорту, моргу.
 • За необхідності ми надаємо послуги крематорію, можемо запросити священика на відспівування.
 • У нас є власний морг, де досвідчені співробітники приведуть покійного до ладу і підготують до церемонії.
 • Безпосередня церемонія прощання і поховання.
 • Ми знайдемо для вас поминальний зал з прийнятними цінами і підберемо кафе з хорошою кухнею.

Ми також пропонуємо послуги з догляду за територією. Наші фахівці можуть облагородити територію, прибрати траву і сміття з могили, привести до ладу пам’ятник, огорожу, поставити столик, лавку, зробити козирок. Крім цього, доступні будь-які ремонтні та будівельні роботи. До нас можна звернутися і за наступними послугами:

 • Організація транспортування покійного нашим транспортом. У нас доступне перевезення не тільки містом, а й за межі країни.
 • Ексгумація.
 • Послуги моргу і крематорію, проведення поховання тіла або урни з прахом.

Ви можете подзвонити нам, і ми відповімо на будь-які ваші запитання. Наші фахівці можуть приїхати, щоб допомогти організувати похорон, деякі послуги можна замовити дистанційно. Ми пропонуємо низькі ціни, широкий спектр послуг, а також надаємо знижки, можливість вносити оплату по частинах. Телефонуйте, ми проконсультуємо вас з будь-яких питань, розповімо, які саме документи потрібні при організації похорону, що вам буде потрібно. Похоронні приналежності можна також придбати у нас.