Адміністрація Щекавицького кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Щекавицького кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Щекавицьке кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Щекавицьке кладовище має багату історію і розташоване на височині, що має аналогічну назву. Історики вважають, що саме з цієї точки почався Київ. Місто, звичайно, з’явилося раніше, але на горі жили люди і раніше, вона була досить обжитою, на її схилах було розвинене сільське господарство.

Докладніше про історію кладовища

У 1700 році почалася страшна епідемія чуми, яка забрала життя 6 тисяч осіб, для того часу це була величезна цифра, оскільки загальна кількість жителів міста становила всього 20 тисяч. Тіла померлих скидали в глибокі ями і засипали звісткою, щоб знизити кількість тих, хто заразився. У 1772 році заклали цей погост, оскільки населення знову зросло, для покійних місця біля церковних парафій вже не вистачало, а чумні ями більше не практикувалися.

Для того щоб Київське кладовище не постраждало від повені, його обнесли земляним валом. Через 10 років на території погоста з’явилася церква Всіх Святих. Це цікава будова, виконана в незвичайному для православних храмів стилі бароко. Основним завданням служителів цієї церкви було відспівування покійних, продовжилася їхня діяльність і після того, як кладовище наповнилося вщерть і перестало працювати. На даний момент це одне з найстаріших повністю закритих кладовищ міста, де можна побачити поховання від 1772 року.

Ще одна цікава особливість цього кладовища – наявність насипних терас. Вони теж є могилами, але належать самогубцям, яких за церковною традицією не можна ховати на території кладовища, саме тому їхні тіла звалювали в купу за його огорожею і не ставили хрестів. До речі, на цьому погості знаходиться могила князя Олега.

В даний момент нові поховання тут робити не можна, підхоронювати теж практично нікуди: всі могили наповнені вщерть. При цьому кладовище не тільки несе історичну цінність, але і є останнім притулком багатьох киян, у яких залишилися родичі. Вони стежать за станом могил, а при необхідності звертаються в компанію «Антік» для того, щоб відреставрувати старовинні пам’ятники або замінити їх на більш нові. Представники нашої компанії працюють на всіх кладовищах міста, і Щекавицьке не стало винятком.

Наші послуги на Щекавицькому кладовищі

Компанія «Антік» надає такі види послуг:

  • Пошук ділянки для поховання і його викуп.
  • Допомога в організації похорону. Якщо у вашій родині сталося горе, вам не доведеться мотати собі нерви, організовуючи проводи покійного в останню путь. Цим займуться наші фахівці. Все буде організовано від початку і до кінця, включаючи отримання необхідних дозволів і довідок. Вам потрібно лише попрощатися з померлим.
  • У нас є власний морг, куди ми приймаємо тіла на зберігання. Крім цього, досвідчений патологоанатом може підготувати їх до поховання.
  • Ми можемо організувати перевезення покійного, у нас є ліцензія в тому числі і на міжнародне транспортування вантажу 200, для якого є і спеціальні труни з цинку або оббиті ним.
  • Якщо ви не знаєте, де поховані ваші родичі або знайомі, ви можете звернутися до нас. Ми знайдемо точне місце розташування могил, які вас цікавлять.
  • Ми надаємо послуги з кремації тіл, їх ексгумації, надаємо юридичну допомогу в багатьох питаннях.
  • Наші фахівці можуть провести ремонтні та будівельні роботи будь-якої складності.
  • Ми стежимо за територією, облагороджуємо могили, приводимо їх до ладу, при необхідності відновлюємо історичну пам’ятку.

Наша компанія надає різноманітні послуги, які можна замовити онлайн або по телефону, а також відвідавши наш офіс особисто. Ми пропонуємо вигідні ціни, можливість розстрочки платежу. Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи, ставляться до своїх клієнтів уважно, зі співчуттям, розуміють їх горе. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені, що ми не підведемо у відповідальний момент.