Адміністрація Північного кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Північного кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Північне кладовище: адміністрація, допомога, послуги

Площа Північного кладовища досить велика і становить 98 га. Відкрито воно було в 1989 році, на даний момент це об’єкт, на якому дозволено ховати на нових ділянках.

Допомога в пошуку покійного

Територія кладовища дуже велика, тому тут досить складно знайти потрібну ділянку або покійного на прізвище. Ви можете звернутися в компанію «Антік»: ми допоможемо розшукати ваших рідних і близьких, похованих у цьому місці.

Виготовлення пам’ятників на Північному кладовищі

Наша компанія займається виготовленням і установкою надгробків. Вам не потрібно шукати, хто може якісно виконати роботу. У нас велика кількість варіантів, є заготовки стандартного зразка, можна замовити виготовлення за індивідуальним ескізом. Ми пропонуємо чорний граніт і білий мармур, інші дизайнерські рішення, які допоможуть вам вшанувати пам’ять покійного, зробивши його могилу впізнаваною. У нас є гранітні пам’ятники, можливість проектування, виготовлення та установки. Ми працюємо на всіх кладовищах Києва.

Допомога в організації похорон

Коли помирає близька людина, настигає горе, тому не завжди у родичів є можливість займатися організацією похорону: вони досить розсіяні, охоплені скорботою, не завжди знають, як саме слід діяти. Тому компанія «Антік» пропонує свої послуги з організації похорону.

Ми подбаємо про все, починаючи від юридичних питань і закінчуючи пошуками ділянки на кладовищі, підготовкою покійного до поховання. Проведення самого поховання, прощання, транспорт і траурний зал також стануть нашою турботою. Ми не упустимо жодної дрібниці, ви зможете попрощатися з покійним, пом’янути його в одному з обраних вами кафе, ми запропонуємо варіанти, якщо у вас немає заброньованого банкетного залу.

Інші послуги та види робіт

Крім вже перерахованого, наша компанія надає широкий спектр послуг незалежно від того, необхідно провести похорон або ж покійний давно покоїться на кладовищі, і його могила вимагає косметичного обслуговування. Звернутися до нас можна в будь-який день тижня в робочі години кладовища, ми виконуємо наступні види робіт:

 • Проведення похорону, встановлення пам’ятника, огорожі
  Зверніть увагу на те, що огорожу можна встановити відразу ж після похорону, традиційно це роблять наступного дня, а ось пам’ятник – тільки через місяць. Перший час стоїть тимчасовий, пов’язано це не тільки з тим, що на виготовлення монумента потрібен час, але і з природними процесами просідання землі. Якщо поставити важкий пам’ятник відразу, могила просяде, надгробок виявиться перекошеним.
 • У нас можна замовити будь-яку ритуальну атрибутику, вибрати труну
  Ми пропонуємо широкий асортимент товарів, від бюджетних до дорогих моделей з натурального дерева, металу та інших матеріалів.
 • Пошук, допомога в купівлі ділянки, підготовка останнього до проведення похорону
  Після того як похорон закінчиться, ми приведемо ділянку до ладу, облаштуємо з урахуванням традицій, релігійних особливостей покійного, його сім’ї.
 • Ми проводимо реставрацію старих пам’ятників
  У деяких випадках вони можуть бути напівзруйнованими, в інших потрібно тільки поправити постамент, оновити фотографію або написи. Ми виконуємо роботи будь-якої складності, від забарвлення огорожі до відновлення проваленої могили. Ми можемо встановити вазу, клумбу, столик, лавку, навіс, виконати інші будівельні роботи будь-якої складності.
 • Проконсультуємо і допоможемо з документами
  У нас працюють досвідчені юристи, які допоможуть підготувати і отримати необхідні для поховання документи. Варто нагадати, що якщо смерть сталася не з природних причин, дозвіл доводиться отримувати через суд.
 • Кремація та зберігання тіла
  У нас працюють послуги моргу, ми можемо прийняти тіло на зберігання, а також виконати кремацію у всіх крематоріях України.

Крім цього, наша компанія здійснює транспортування тіл Україною і за кордон. Ми пропонуємо помірні ціни, можливість розстрочки, офіційне укладення договору.