Наші переваги

При покупці продукції з сірого мармуру в нашій виробничій компанії, клієнт отримує такі плюси співпраці:

 • Подібна ціна
  Купуючи сірий мармур у нас - ви не переплачуєте зайвих грошей, так як співпрацюєте безпосередньо з компанією виробником.
 • Робота під ключ
  Ми готові не тільки виробляти продукцію, але і взятися за весь проект самостійно, і надати всі необхідні види робіт і послуг.
 • Багатий асортимент
  В каталозі підприємства є широкий вибір готових товарів, а також замовне виготовлення за вашими кресленнями або побажанням.
 • Поставки оптом і роздробом
  З нашими виробничими потужностями можна купувати не тільки в роздріб, а й співпрацювати на разовій або постійній основі оптом.
 • Люкс якість
  Сировина яку ми завозимо відповідає першому сорту, вона сертифікована, а на заводі діє контроль якості в кілька етапів.
 • Своєчасна доставка
  Ви можете бути впевнені, що продукція буде поставлена вчасно - причому для нас неважливо чи перебуває ваш об'єкт в Україні або будь-якій країні світу.

Сірий мармур: родовища

Наша компанія займається виготовленням виробів з сірого мармуру будь-яких складнощів, у виробництві ми найчастіше використовуємо такі родовища як:

Купити сірий мармур в Україні від виробника

Сірий мармур фото каменяДомішки бітуму і графіту надають блискучому каменю не тільки сірий колір, а й високу міцність і довговічність. Більш надійного мармуру не існує. На зрізі камінь має дивовижні малюнки і добре піддається поліровці.

Сірий мармур дозволяє облицьовувати фасади, парадні входи і внутрішні приміщення будівель. Він поєднується з будь-якими матеріалами: залізом, деревом, пластиком. З його допомогою можна зробити смисловий акцент в інтер’єрі або надати будівлі особливої урочистості і солідності, виділивши окремі елементи.

Цей камінь дизайнери використовують для оформлення кабінетів офісів і будинків, холів, віталень, парадних сходів, ванних кімнат. Він відмінно поєднується з іншими кольорами, наприклад, чорного або червоного.

Придбати сірий мармур за цінами виробника можна на каменеобробному підприємстві – «Антік».