Наші особливості

Клієнтам вигідно співпрацювати з нашою компанією, оскільки серед конкурентів ми пропонуємо ряд ключових переваг:

 • Дешеві розцінки
  Ціни виробника, відсутність посередників, наявність власної сировини дозволяють нам давати хорошу ціну для кожного покупця.
 • Зручна доставка
  Налагоджена роками система логістики - ось запорука швидкої і своєчасної доставки товарів у будь-яку точку світу.
 • Замовне виробництво
  Виготовлення продукції під замовлення за ескізами замовника або з розробкою проекту нашою фірмою - ще одна перевага працювати з нами.
 • Готова продукція
  Наявність на складах великої кількості типової продукції, наприклад: бруківки, бордюрів, сходів, плитки, пам'ятників, плит і т.д.
 • Опт і роздріб
  У нас є можливість виконувати як невеликі роздрібні замовлення, так і робити великі оптові поставки на разовій і постійній основі.
 • Найкраща якість
  На нашому заводі виконується контроль якості в кілька етапів, ми володіємо всією необхідною документацією та сертифікатами.

Сірий граніт: родовища

Купити сірий граніт від виробника можна в нашій виробничій компанії, ось основні родовища, які ми пропонуємо:

Купити сірий граніт в Україні від виробника

Сірий граніт фото каменюСірим, як і білим, граніт можна назвати досить умовно. Різні домішки, які входять до складу каменю, надають йому відтінки від світло-сірого до майже чорного. Структура малюнка може бути дрібно- та крупнозернистою.

Сірий граніт досить поширений в природі, тому його вартість нижча, ніж білого або чорного. А різні фактури і малюнки дозволяють дизайнерам створювати унікальні композиції, виділяючи окремі елементи архітектури будівель або роблячи особливі акценти в інтер’єрі приміщень.

На чому зупинити свій вибір?

Сірий колір каменю, який утворюється шляхом змішування чорного і білого, вважають символом інтелекту, стабільності і реалізму. Його часто застосовують для оформлення сучасних офісів компаній по всьому світу. Він відмінно вписується в індустріальний стиль великого міста.

У сірого граніту розрізняють теплі і холодні відтінки. Теплі – більш насичені, вони наближаються до чорного кольору. Холодні – світліші, нагадують свинець або попіл. Іноді вони асоціюються з кольором хмар.

Виробництво “Антік” також видобуває і продає білий, чорний, червоний та інші відтінки натурального граніту.