Рожевий мармур: родовища

Пропонуємо подивитися наш каталог рожевого мармуру, нижче представлені одні з найпопулярніших родовищ.

 • Мармур Aegean Rose фото
  Мармур Aegean Rose
  Порода
  Мармур
  Комерційна назва
  Aegean Rose
  Країна походження
  Туреччина
 • Мармур Diana Rose фото
  Мармур Diana Rose
  Порода
  Мармур
  Комерційна назва
  Diana Rose
  Країна походження
  Туреччина
 • Мармур Rosa Egeo (Aegean Pink) фото
  Мармур Rosa Egeo (Aegean Pink)
  Порода
  Мармур
  Комерційна назва
  Rosa Egeo (Aegean Pink)
  Країна походження
  Греція
 • Мармур Rosa Tea фото
  Мармур Rosa Tea
  Порода
  Мармур
  Комерційна назва
  Rosa Tea
  Країна походження
  Туреччина
 • Мармур Rosalia фото
  Мармур Rosalia
  Порода
  Мармур
  Комерційна назва
  Rosalia
  Країна походження
  Туреччина

Купити рожевий мармур в Україні

Оздоблення каменем і вироби з гірських порід – це завжди дорого і красиво, особливо якщо мова йде про мармур. Як і кілька сотень років тому цей мінерал вважається втіленням розкоші і відмінного смаку. Існує безліч кольорів гірської породи, найбільш вишуканим з яких вважається рожевий. Він, в свою чергу, має масу відтінків які межують з білим, до палітри з червоними і чорними вкрапленнями. Купити рожевий мармур в Україні за демократичною ціною ви зможете в компанії «Антік». На нашому сайті представлений широкий асортимент різноманітних відтінків каменю, серед яких ви без зусиль підберете оптимальний варіант.

Переваги рожевого мармуру

У перекладі з грецької слово «мармур» означає «сяючий камінь». Це натуральна гірська порода, що складається переважно з кальциту. Іноді в ньому можуть бути присутніми включення доломіту. Це досить твердий матеріал (за шкалою Мооса 2,5-3) з щільністю 2,2-2,6 г/см³. Однак, незважаючи на хорошу твердість, камінь досить пластичний, тому з нього можливо вирізати практично будь-яку форму і конфігурацію.

Переваги натурального мармуру незаперечні.

 1. Довговічність
  Гірська порода здатна служити близько 150 років. Причому, навіть через цей час зовнішні зміни практично не будуть помітні, камінь не стане більш крихким всередині.
 2. Стійкість до впливу мікроорганізмів
  Мармур не сприйнятливий до грибків, цвілі. Він відмінно переносить підвищену вологість і навіть має бактерицидні властивості.
 3. Міцність і надійність
  Щоб зашкодити мармурове полотно, потрібно добре постаратися. Матеріал переносить значні навантаження, протистоїть механічним пошкодженням. Якщо все ж на ньому з’явилися подряпини, їх можна легко прибрати шляхом шліфування.
 4. Естетичний зовнішній вигляд
  Напевно, не потрібно говорити про неповторну, природну красу натурального каменю. Оздоблення мармуром або вироби з даного матеріалу прикрасять собою будь-яке приміщення, ландшафт, будуть притягувати захоплені погляди.
 5. Екологічна чистота
  Як вже говорилося раніше, мармур – природна гірська порода, вона не завдає жодної шкоди довкіллю, безпечна для людей.

Ще однією перевагою можна назвати унікальність малюнка. Натуральний рожевий мармур відрізняється особливим візерунком, який не повторюється. Неможливо знайти два абсолютно однакових каменю.

Застосування і догляд за рожевим мармуром

Сфера використання рожевого мармуру дуже широка. З нього роблять стільниці для ванної та кухні, підвіконня, облицювання, декоративні елементи для камінів і багато іншого. Також цей камінь часто використовують у внутрішній обробці приміщень – ванна кімната, санвузол. Рожевий мармур прекрасно виглядає на стінах кімнат, колони з нього вражають своєю величчю.

Для довгого терміну служби, за каменем повинен бути правильний догляд.

 1. Очищення мармуру слід проводити за допомогою спеціальних засобів. У них не повинно бути абразивних частинок.
 2. Щоб надати виробам красивий блиск, використовуйте склади в яких присутній віск.
 3. Для недопущення утворення плям, які буде складно вивести, потрібно обробити поверхню каменю спеціальними водовідштовхувальними складами.

При грамотному догляді рожевий мармур буде радувати вас первозданним зовнішнім виглядом довгий час.

Рожевий мармур від компанії «Антік»

Каменеобробний завод «Антік» веде свою діяльність з 1999 року. За цей час ми вже встигли зарекомендувати себе як надійне і успішне підприємство.

Співпраця з нами принесе вам такі переваги:

 • Максимально вигідні ціни;
 • Доставка продукції і суміжні будівельні послуги здійснюються не тільки по всій Україні, а й в будь-якому куточку світу;
 • Виготовлення будь-яких виробів з рожевого мармуру на замовлення;
 • Широкий асортимент готової продукції, яка завжди в наявності на складі.

Ми – компанія-виробник і пропонуємо найбільш конкурентоспроможні ціни по країні. Підприємство відкрите для співпраці як з роздрібними, так і з оптовими клієнтами, дизайнерами, скульпторами, архітекторами та будівельними компаніями. Звертайтеся до нас, щоб мати можливість купити високоякісну продукцію за найкращою ціною.