Переваги нашої компанії

Чому слід купити рожевий граніт у нас? Ось одні з ключових переваг, які ми пропонуємо своїм клієнтам:

 • Подібні ціни
  У нас не можна знайти дорогих розцінок - вся продукція продається без посередників, вартість виробів з рожевого граніту від виробника.
 • Будь-які об'єми
  За допомогою трьох виробничих ліній ми можемо забезпечити вас безперебійним постачанням кам'яної продукції в будь-яких кількостях.
 • Готові товари
  На нашому складі можна підібрати практично будь-який типовий товар - бруківка, плитка, бордюри, сходи, пам'ятники, балясини і інше.
 • Замовні товари
  Виготовити товар за вашими ескізами або розробити проект і виконати замовлення будь-якої складності для нас не становить проблем.
 • Своєчасна доставка
  Не тільки по Україні, але і в будь-яку точку земної кулі ми можемо доставити замовлення вчасно, без затримок і інших неприємностей.
 • Робота під ключ
  Ми можемо взяти ваш проект під ключ, виготовити продукцію, виконати монтаж, упорядкувати територію і надати юридичну допомогу.

Рожевий граніт: родовища

Пропонуємо виготовлення виробів з рожевого граніту будь-якої технічної складності. Найбільш популярні види каменю який ми використовуємо представлені нижче:

Рожевий граніт в Україні від компанії «Антік»

Граніт відноситься до найбільш міцних і стійких до зносу природних мінералів, який має високу декоративну цінність. Він застосовується для оформлення інтер’єрів, екстер’єрів, створення пам’ятників для оформлення міських парків і скверів, ритуальних виробів, в будівельній сфері. Рожевий граніт – одна з різновидів каменю, який користується попитом у клієнтів компанії «Антік».

Де використовується рожевий граніт

Граніт благородного рожевого кольору володіє приємним візуальним оформленням. На відміну від червоного каменю, відтінок більш бляклий за рахунок меншого включення мінералів. Помірна інтенсивність робить матеріал універсальним, відповідним для розв’язання різноманітних задач, будь то оформлення фасаду будівлі або створення статуї для оформлення місця поховання.

Як правило, цей різновид вибирають для обробки фасадів, але завдяки чудовому кольору знаходяться покупці, які вважають за краще використовувати сировину з метою декорування житлових приміщень. Часто продукт затребуваний людьми, які оформляють присадибні ділянки.

З рожевого граніту можуть бути виготовлені:

 • Стільниці та підвіконня;
 • Стіни і перегородки;
 • Декор для басейнів, фонтанів;
 • Декор для камінів;
 • Вироби для оформлення могили, включаючи надгробні плити, пам’ятники, статуї, і багато іншого.

В асортименті компанії представлено безліч рішень з рожевого граніту. Ми поставляємо продукцію зі складу, а також виготовляємо її на замовлення. Майстрам з багаторічним досвідом під силу втілити в життя замовлення будь-якої складності – все залежить від особистих переваг і побажань покупця.

Вартість виробів різна і залежить від типу виробу, форми, дизайнерських елементів і інших параметрів. Наші фахівці ознайомлять вас з ціноутворенням і допоможуть сформувати замовлення. Власне виробництво, відсутність посередників дозволяють нам пропонувати рожевий граніт за розумною вартістю. До співпраці запрошуємо будівельні компанії, дизайнерів, архітекторів для оптової та роздрібної закупки.

Переваги продукції від «Антік»

Рожевий граніт утримує пальму першості серед інших природних мінералів, що стало можливим за рахунок:

 1. Високого рівня виробів
  Камінь стійкий до тертя, механічного тиску, стирання. До слова, міцність граніту набагато вище аналогічного параметра мармуру. Гарантією цього є обладнання, яке використовується для обробки каменю – воно включає алмазні елементи.
 2. Дизайнерська цінність
  Залежно від типу виробу, граніт може бути полірованим, матовим, обробленим за допомогою термо-технології, тактильно шорстким. Податливість дозволяє використовувати камінь для оформлення приміщень, екстер’єрів, в області меморіальної архітектури. Купуючи вироби з граніту, покупець віддає перевагу індивідуальності, адже неможливо знайти аналогічний продукт.
 3. Безпека і екологічність
  Деякі люди вважають, що в граніті містяться радіаційні елементи у високій концентрації. Однак, цю думку можна віднести до міфів, адже багаторазові дослідження довели, що рівень радіації каменю не перевищує норму.
 4. Довговічність
  Недарма рожевий, як і інші види граніту, називають вічним. Перші ознаки руйнування з’являються через сторіччя. При цьому мінерал не потребує особливих погодних умов і догляду. Камінь має мінімальний рівень вбирання вологи, добре переносить низьку, високу і перепади температури. До того ж, продукт не потребує додаткового захисту від несприятливих умов ззовні, як, наприклад, мармур.

Як купити рожевий граніт в Україні

Запрошуємо відвідати каталог і вибрати продукцію з рожевого граніту. Ви можете зробити замовлення на будь-який виріб, і бути впевненим в тому, що воно буде виготовлено і доставлено за вказаною адресою в максимально короткі терміни. Також клієнтам доступні супутні послуги, розумні ціни від виробника, оптові і роздрібні покупки. Залишилися питання? Зв’яжіться з нами для консультації.