Адміністрація Романівського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Романівського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Романівське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Романівське кладовище розташоване у Святошинському районі в селі Романівка, між Києвом та Ірпенем. На даний момент погост працює, тому ховати там можна без будь-яких обмежень. Наша компанія надає широкий спектр ритуальних послуг на всіх кладовищах Києва, включаючи Романівське.

Правила похорону на Романівському кладовищі

З 16.03.2018 діє новий закон, який наказує, що в разі природної смерті у себе вдома родичі покійного повинні викликати поліцію і швидку. Після того як тіло пройде судово-медичну експертизу, прокурор дасть дозвіл на похорон покійного. Якщо ж смерть настала раптово, була насильницькою або особу померлого не можна встановити, тіло не може бути відправлено в морг з постановою, доведеться звертатися до суду. Без його постанови морг не може прийняти покійного.

Всі ці нововведення не дуже приємні, і займатися юридичною тяганиною може і хоче не кожен. Наша компанія пропонує послуги з організації похорону незалежно від причини смерті. Ми візьмемо на себе всі юридичні труднощі, можемо надати морг для зберігання тіла, щоб воно не знаходилось ці 72 години у вас вдома. Наші фахівці організують похорон якісно і не дозволять бюрократії відкласти їх на кілька тижнів.

Родинне поховання

На багатьох кладовищах не можна створювати нові місця поховання, ділянки там просто закінчилися. Такі погости мають статус закритих, однак там допустимі поховання у вже наявну могилу. Це так звані родинні поховання, наприклад, коли подружжя ховають разом. Для того щоб здійснити таке поховання, необхідно мати два документи:

 • Згода покійного, яку він підписує за життя.
 • Дозвіл адміністрації кладовища.

Не має значення, будете ви ховати тіло або урну з прахом, проте відіграє роль розмір ділянки: на ній має бути достатньо місця. Відмовити вам не зможуть за наявності всіх необхідних документів, у зборі яких може допомогти наш юрист. Важливо врахувати санітарний термін, він повинен суворо дотримуватися. Можна не займатися підготовкою похорону самостійно, для цього достатньо звернутися в нашу компанію.

Наші послуги на Романівському кладовищі

Крім організації похорону та юридичного супроводу клієнта, ми надаємо наступні послуги:

 • Виготовлення та встановлення пам’ятників
  Ми пропонуємо широкий асортимент надгробків, ви можете вибрати матеріал і дизайн з наявного, а можете замовити індивідуальний проект, щоб увічнити пам’ять свого близького більш оригінально і персоніфіковано. Ми виконуємо роботи будь-якої складності.
 • Обслуговування могил
  Ми здійснюємо реставрацію пам’ятників, їх ремонт, а також приводимо могили до ладу. Якщо земля просіла, пам’ятник покосився, а огорожі немає або вона вимагає заміни, ми вирішимо цю проблему.
 • Будівельні роботи будь-якої складності
  Ви можете замовити у нас що завгодно, від установки поминального столику до будівництва склепу.
 • Догляд за могилами, їх очищення від сміття, заростей
  Ви можете замовити цю послугу дистанційно і бути впевненими в тому, що якщо ви не можете відвідати кладовище особисто, за могилою вашого родича або друга буде здійснюватися належний догляд. Ми впорядкуємо територію, приведемо місце до ладу.
 • Перепоховання померлого
  Ексгумація тіла або його доставка в будь-яку точку країни, можливе перевезення вантажу 200 і в інші країни. Для цього у нас є відповідний транспорт, спеціальні труни, всі необхідні документи.
 • Купівля місця на кладовищі
  Ми допомагаємо підібрати місце на кладовищі і придбати його. Крім цього, ви можете звернутися до нас, якщо потрібно розшукати покійного, ви не знаєте, де саме він похований. Наші представники працюють на кожному кладовищі міста, здійснюють виїзд за необхідності.

Звертаючись до компанії «Антік», ви довіряєте роботу професіоналам, які ставляться до справи з великою уважністю, повагою до клієнтів та їх почуттів. Ми виконуємо всі необхідні роботи швидко, якісно, пропонуємо хороші ціни. Також зазначимо, що ми працюємо легально з укладенням договору, маємо власну торгову марку і є офіційними представниками на Романівському та багатьох інших кладовищах України.