Ритуальний транспорт у Києві та області

Потрібно орендувати ритуальний автобус або катафалк? Зверніться до нашої агенції та отримайте якісне авто разом із відповідальними водіями за прийнятною ціною!

Замовити ритуальний транспорт (катафалк)

Втрата коханої людини – це горе, сильний стрес, трагедія. Проблеми поглиблюються, коли ми самостійно приступаємо до організації похорону: перебуваючи в жалобі, люди не завжди можуть правильно оцінити ситуацію і вирішити практичні питання, наприклад, пов’язані з перевезенням покійного. Але рішення спроститься, якщо замовити ритуальний транспорт і катафалк в нашій компанії.

Наша компанія надає транспортні засоби для перевезень померлих по місту, між містами, перевеземо тіло з іншої країни в Україну. Пропонуємо обладнані автомобілі з подіумами для установки труни і з пасажирськими місцями для супроводжуючих. Весь транспорт знаходиться в хорошому технічному стані, проходить санітарну обробку після кожної поїздки. У нас працюють досвідчені водії, які відмінно знають місто Київ, Харків, Одесу і т.д., і добре орієнтуються на незнайомій місцевості. Вас чекають доступні ціни, пунктуальність і ввічливий персонал.

Вимоги до ритуальних автомобілів

Горе від втрати близької людини б’є по емоційному стану найсильніших в психологічному плані людей. Це призводить до того, що нормальною організацією похорону займатися самостійно складно, а іноді й неможливо. Тоді люди звертаються в ритуальні агентства, які можуть виконати частину роботи або надати послуги «під ключ», запропонувавши їх повний комплект, починаючи від виготовлення труни, надання музичного супроводу, організацією поминального обіду і закінчуючи встановленням пам’ятників.

Ми надаємо весь комплекс таких послуг, але осібно для нас стоїть організація перевезення померлого, адже від якості її виконання залежить вирішення інших питань.

Звичайні автомобілі не підходять для цієї мети, тому ритуальний транспорт повинен відповідати певним вимогам:

 • Мати відповідний дизайн
  Катафалки в переважній більшості випадків пофарбовані в чорний колір, іноді це можуть бути інші тони, але з обов’язковою присутністю чорного.
 • Повинен бути обладнаний спеціальним чином
  Катафалк оснащується місцем-подіумом для безпечної установки труни з якісною фіксацією.
 • Бути справними
  Коли вбиті горем люди, що супроводжують померлого зупиняються на півдорозі до кладовища через несправність катафалка, то це не робить честі компанії-перевізнику, яка обслуговує похорони.
 • Мати холодильну камеру
  При перевезенні тіла померлого на далекі відстані ритуальний автомобіль повинен бути обладнаний спеціальною камерою-холодильником, де температура знаходиться в межах 2-4⁰C.
 • Обладнуватися місцями для пасажирів
  Якщо основна група людей, охочих попрощатися з померлим, перевозиться на автобусі, то найближчі супроводжують тіло в катафалку, який повинен мати комфортні пасажирські місця.
 • Проходити дезінфекцію
  Після перевезення небіжчика похоронний автомобіль повинен проходити обов’язкову санітарну обробку, щоб виключити в салоні наявність вірусів і бактерій.

Наші автомобілі відповідають всім перерахованим вимогам і здатні здійснити не тільки короткочасне перевезення з моргу або квартири на кладовище, а й міжнародне транспортування тіла з іншої країни.

Переваги наших ритуальних перевезень

Коли людина помирає вдома – це горе. Але ще більша трагедія – смерть на чужині, тоді покійного, перш ніж поховати, необхідно привезти на Батьківщину.

Ми маємо для цього всі можливості і доставимо тіло в будь-яке місто України. Володіємо необхідними для цього документами і обладнаним транспортом. Але це не єдині наші переваги, замовляючи катафалк у нас, ви отримуєте можливість:

 • Вибрати автомобіль певного типу
  Це може бути легковий катафалк, мікроавтобус, автобус для перевезення великої кількості пасажирів.
 • Отримати ритуальний транспорт різної прохідності
  Дороги в Україні не завжди знаходяться в ідеальному стані, для провезення труни і пасажирів по складних ділянках ми надамо автомобіль високої прохідності.
 • Перевезти тіло покійного в холодильній камері
  Послуга особливо затребувана в жарку погоду і при транспортуванні на далекі відстані є обов’язковою.
 • Отримати досвідченого водія
  Багато в чому якість роботи на похоронах залежить від персоналу, наші водії добре знають місцевість, легко орієнтуються в незнайомих містах, завжди ввічливі, відносяться до горя супроводжуючих з щирим жалем.

При замовленні катафалка у нас ви також зможете оцінити: нашу пунктуальність – прибуваємо на місце в призначений час і низькі ціни – не дивлячись на високу якість обслуговування, ми пропонуємо низькі ціни. Крім того, ви отримуєте можливість перевезення не тільки тіла і супроводжуючих, а й, наприклад, вінків та інші ритуальні приладдя до зазначеного місця.

Ми не зможемо позбавити вас від вашого горя, але у нас точно вийде добре зробити свою роботу.