Оренда ритуального ліфта в Києві і Україні

Багато рідних і близьких прагнуть підкреслити повагу і любов до покійним і організувати красиву масштабну похоронну процесію або поминальні обіди. Часто використовуються спеціальні конструкції – похоронні ліфти. Вони повільно і плавно опускають труну в яму, дозволяючи скорботним попрощатися.

Особливості конструкції

Спочатку, ритуальний ліфт був винайдений в 90-х роках. Він не користувався великим попитом. Зараз, такі сингуматори активно застосовуються на похоронах впливових, заможних і відомих особистостей.

Пристрої бувають декількох типів:

 • Механічний
  Являє собою простий механізм, керований важелем-маховиком. Для використання необхідна участь однієї людини;
 • Фрикційний
  Управління забезпечується натисканням педалі або важеля. Не обов’язкова присутність в процесі спуску людини, для організації роботи пристрою;
 • Гідравлічний
  Оператор спостерігає за процесом спуску і підняття ліфта. Запуск здійснюється однією педаллю.

Повільний спуск вниз при використанні ритуального ліфта створює особливу атмосферу. Відсутність поруч стоячих людей дозволяє скорботним в останню мить проводити своїх близьких людей і не хвилюватися, що гроб може зірватися з ременів або щось піде не так. Крім цього, конструкція ритуального ліфта дозволяє повністю виключити можливість падіння з краю ями.

Правильна установка

Ліфт для проведення похоронних заходів являє собою раму прямокутної форми. Створюють її з металевих труб, поверх намотують ремені. Труну ставлять поверх ременів, після чого, ритуальний ліфт повільно і плавно опускає його на дно ями.

Для правильної установки необхідно:

 • Зміцнити стінки ями при необхідності;
 • Поставити сінгуматор з опорами по периметру;
 • Забезпечити стійкість конструкції.

Все це зможуть організувати досвідчені співробітники «Антік». Вони швидко і акуратно зберуть пристрій спуску і також оперативно демонтують його. Все відбувається максимально дбайливо, місце поховання ніяк не пошкоджується.

Тільки співробітники ритуальної організації зможуть змонтувати ліфт так, щоб не було перекосів, ремені міцно утримували труну і не відбулося падіння.

Послуги професіоналів

Компанія «Антік» працює по всій території країни. Команда юристів, будівельників, декораторів трудиться над створенням правильних обрамлень прощання або поминок, оформленням офіційної документації та установкою плит або пам’ятників.

Кожен замовник отримує:

 • Можливість вибору відповідного варіанту конструкції;
 • Оперативне встановлення і монтаж без участі родичів і близьких покійного;
 • Вигідну вартість.

Наші співробітники допоможуть визначитися з кольором і розміром ритуального ліфта, підкажуть, які кольори тканин використовувати або які вінки поставити на труну. Вони підкажуть такі деталі, на які недосвідчена людина, ще й в засмучених почуттях, може просто не звернути увагу, а вони будуть важливі і помітні з боку.

Люди, які організовують прощання, можуть уникнути зайвих тривог і хвилювань в траурний день. Міцний і надійний механізм дозволить підкреслити значимість покійного, зробити масштабним день прощання. Родичі померлих людей не хочуть бачити в такий складний день чужих незнайомих осіб, а використання ритуального ліфта дозволить їм спостерігати за плавним зануренням і подумки прощатися з близькою людиною без участі сторонніх. Отримати більш детальну інформацію та відповіді на всі виникаючі питання можна за вказаними контактними телефонами або за коштами онлайн листування.