Ритуальні послуги Київ та Україна

Похоронне бюро «Антік» надає повний комплекс ритуальних послуг в Києві і по Україні - своєчасно і за лояльними цінами.

Чому нам довіряють?

Серед тисячі компаній, знайти і вибрати дійсно відповідальне ритуальне агенство сьогодні досить складно - саме тому ми готові гарантувати наступні переваги для співпраці:

 • Легальна робота
  Ми володіємо власною торговою маркою (№178464) і укладаємо офіційний договір, який гарантує кожному клієнту виконання всіх робіт вчасно, без прихованих доплат і на 100% покладає на нас фінансову відповідальність перед замовником.
 • Вирішення проблем
  Наш досвід і можливості дозволяють вирішити будь-які проблеми пов'язані з ритуальною сферою - від виробництва пам'ятників, покупки могили, організації похорону та до вирішення юридичних проблем, виконання міжнародних перевезень покійних і т.д.
 • Кращі ціни
  Більше 70% всієї ритуальної продукції ми виготовляємо самі в своїх майстернях і на каменеобробному заводі - тому всі замовники можуть розраховувати на ціни від виробника без участі посередників і зайвої пепеплати.
 • З 1999 року на ринку
  Маючи багаторічний досвід роботи в області проведення похорону і виробництва ритуальних виробів - ми зібрали найкращих фахівців, готових брати на себе всю відповідальність, йти назустріч клієнту і робити свою роботу на преміум рівні.
 • Індивідуальний підхід
  У нас є пакетні послуги з фіксованими цінами розраховані на будь-який бюджет, але ми намагаємося догодити кожному замовнику і постійно проявляємо персональний підхід до справи, тому зробимо всю роботу так, як ви цього вимагаєте і бажаєте.
 • Цілодобова підтримка
  Безкоштовний виїзд ритуального агента по Києву і Україні, а також консультації по всіляких питань в будь-який час доби - це те, що потрібно більшості людей в такий важкий момент, і ми готові вам допомогти прямо зараз.

Ціни на ритуальні послуги

Нижче ви можете переглянути ціни на базові пакети послуг.
Для детального ознайомлення зв'яжіться з нами будь-яким зручним для Вас способом.

Вид послугиЦіна
Похорони соціальнівід 3300 грн
Похорони економвід 4300 грн
Похорони стандартвід 6200 грн
Похорони елітнівід 13000 грн
Кремаціявід 4500 грн
Транспортування12 грн/км
Труни економвід 800 грн
Труни стандартвід 2500 грн
Труни елітнівід 12500 грн
Вінки і флористикавід 150 грн
Ритуальні хрестивід 300 грн

Запитання та відповіді щодо ритуальних послуг

Нижче ми зібрали невеликий перелік найпопулярніших питань і відповіді на них від фахівців нашого ритуального агентства.

Померла людина, що мені робити?

Потрібно зателефонувати нашому ритуальному агенту – він викличе поліцію, швидку допомогу і виїде до вас на об’єкт для подальшої допомоги.

По приїзду поліції і швидкої допомоги буде проведена процедура констатації смерті і складання протоколу. У свою чергу наш агент організує перевезення покійного в морг і розпланує подальші дії по організації прощання.

Чи потрібно мені підготувати якісь документи?

Так, бажано заздалегідь отримати свідоцтво про смерть – для цього Вам знадобиться медичний висновок від лікаря, паспорт покійного, мед. карта і довідка про констатування смерті. Завдяки наявності даного документа люди отримують могилу на кладовищі.

Ви працюєте по тільки Києву або по Україні теж?

Ми надаємо послуги по всьому Києву і області:

 • Лівий берег (райони)
  Оболонський, Голосіївський, Святошинський, Шевченківський, Солом’янський, Подільський, Печерський.
 • Правий берег (райони)
  Дніпровський, Деснянський, Дарницький.

Але також до нас можна звертатися і по всіх інших містах України – Харків, Одеса, Запоріжжя, Львів і т.д.

Замовити ритуальні послуги в Києві та Україні

Втрата близької людини – важке випробування. Сім’я покійного стикається не тільки з важким горем. Постає необхідність вирішити масу бюрократичних питань: як підготувати тіло до похорону, оформити всі потрібні документи, встигнути купити масу ритуального приладдя.

Бюро ритуальних послуг «Антік» повністю візьме на себе всю організацію жалобних заходів у Києві та по всій Україні.

Послуги ритуального бюро «Антік»

Перша реакція на зіткнення зі смертю – шок і розгубленість. Багато людей не володіють інформацією, як правильно організувати похорон і не підозрюють про існування таких специфічних послуг. «Антік» в найкоротші терміни вирішує будь-які проблеми. Ось що входить в список послуг бюро:

 • Організація похорону «під ключ»
  Цим займається ритуальний агент. Його завдання – повністю організувати похорон і максимально захистити родичів покійного від суєти. Агент оформляє необхідні документи, набуває ритуальні речі, домовляється про місця та способи поховання, організовує церемонію прощання і транспортну доставку родичів і присутніх до місця поховання, організовує поминальний обід. Співробітники бюро «Антік» відрізняються делікатністю і почуттям такту. Повага до чужого горя – невід’ємна частина роботи ритуального агентства.
 • Поховання домашніх тварин
  Втрачати улюбленців важко. Вони швидко стають повноцінними членами сім’ї. Багато людей хочуть скористатися послугами по похованню собак, кішок та інших вихованців. «Антік» підшукає відповідне місце для поховання вихованця і організовує весь процес.
 • Дезінфекція приміщень
  Професійне прибирання та дезінфекція позбавить житло від неприємного запаху, яке часто зберігається в будинку після похорону. Це може бути грунтовне вологе прибирання із застосуванням спеціальних засобів для чищення, виконання ремонтних робіт, або підготовка приміщення до ремонту.
 • Послуги моргу
  Тіло готують до похорону саме в морзі. Тут виконують процедуру бальзамування, накладають макіяж, приховують різні естетичні дефекти.
 • Особливі послуги
  Оренда ритуального ліфта і шатра, замовлення оркестру. Це дозволяє зробити процедуру прощання максимально комфортною, висловити повагу до покійного.

Агентство вирішить будь-яке питання, пов’язане зі смертю. Якщо близька людина померла в іншому місті або країні, фахівці організовують його репатріацію на батьківщину, в Україну. Доставка вантажу 200 – так називається умовне позначення тіла – організовується наземним, залізничним, повітряним та водним транспортом.

День проведення похорону – один з найважчих. «Антік» пропонує свої послуги з медичного супроводу. Якщо комусь на кладовищі стане погано, йому нададуть професійну допомогу.

Також в агентстві можна замовити ритуальний транспорт. Для жалобних заходів призначені катафалки, мікроавтобуси, автобуси. Якщо похорон відбудуться в жарку погоду або має бути тривала дорога, бюро запропонує катафалк з холодильною установкою.

Юридичні ритуальні послуги та допомога

Щоб провести похорон, необхідно підготувати відповідні папери: гербовое свідоцтво про смерть, документи для оформлення місця на кладовищі або для кремації, документи для відправки вантажу 200, документи для отримання соціальної допомоги на поховання.

Як правило, стан родичів покійного не дозволяє їм в короткі терміни оформити папери. На допомогу прийдуть фахівці похоронного бюро. Вони допоможуть організувати процес підпоховання в родинну могилу, оформити папери для отримання спадщини і вступити в права спадкування.

Замовлення меморіального комплексу

Бюро «Антік» не тільки організовує похорон, але і облагороджує вже наявні могили. Згідно з традиціями, пам’ятник на могилі встановлюють через рік після похорону.

В агентстві можна замовити окремий пам’ятник або цілий меморіальний комплекс. Що в нього входить:

 • Пам’ятник;
 • Підставка;
 • Квітник;
 • Гранітні плити для мощення ділянки;
 • Огорожа;
 • Столик і лавочки;
 • Декоративні елементи: вазони, кулі.

«Антік» виготовляє пам’ятники з різних матеріалів: граніту, мармуру, анортозиту, лабрадориту, габро. Для бюро не має значення, до якого віросповідання належить замовник. «Антік» виготовляє православні, католицькі, мусульманські, єврейські пам’ятники.

Клієнт може вибрати виріб з каталогу або замовити роботу за індивідуальним ескізом. Висококваліфіковані різьбярі, скульптори, гравери і художники виконають замовлення будь-якої складності.

Чому варто вибрати «Антік»

Головні переваги ритуального бюро:

 • Цілодобова робота, без свят і вихідних;
 • Можливість отримати професійну консультацію;
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • Тривала гарантія на пам’ятники;
 • Широкий вибір ритуальних виробів і атрибутів;
 • Можливість доставки ритуальних виробів по всій Україні, а також в будь-яку точку світу;
 • Доступні ціни.

Ритуальні послуги не можна розділяти на елітні і дешеві. Головне – гідно провести людину в останню путь, дотримуючись релігійних канонів його віри. Тому «Антік» надає послуги в самих різних цінових категоріях. Кожен клієнт отримає максимально вигідну для нього пропозицію. Люди, у яких сталося горе, часто бувають уразливі і дезорієнтовані. «Антік» бере на себе всі клопоти, пов’язані з великою кількістю суєти. Близькі зможуть спокійно присвятити час прощання з померлим і підтримки один одного.