Ритуальні товари від «Антік»

Похорон – це традиція проводжати близьких людей в останню путь. Процесія повинна бути виконана у відповідності з багатовіковими устоями. Покійного необхідно одягнути в нові, чисті одежі, покласти в труну і покласти квіти. Але неможливо знати напевно, коли смерть забере близьку людину. Та й готуватися заздалегідь до похорону – це поганий знак.

Коли людина вмирає, його близькі починають підготовку до ритуального поховання. Купують йому новий одяг, труну, замовляють процесію, хрест або пам’ятник. Зазвичай, це пов’язано з різними незручностями. Одяг доводиться купувати в різних магазинах, процесію замовляють в одному агентстві, труну і пам’ятник в іншому. Для вашої зручності ми пропонуємо повний перелік ритуальних товарів:

 1. Труни.
 2. Вінки.
 3. Ікони.
 4. Стрічки.
 5. Хрести і пам’ятники.
 6. Одяг для померлого.
 7. Церемоніальні аксесуари.
 8. Ритуальна флористика: букети і вінки на похорон.

І інші ритуальні товари, без яких не можна правильно провести похорон.

Яку продукцію можна купити у нас?

Ми пропонуємо широкий асортимент ритуальних товарів і послуг. У нас ви можете купити одяг для померлого. Ми допоможемо вам підібрати її відповідно до встановлених традицій. Для чоловіків у нас є строгі костюми, брюки, нижня білизна, а також взуття. Для жінок ми пропонуємо закриті сукні строгих кольорів, закриті сорочки і спідниці, взуття, нижню білизну, бавовняні панчохи та інше. Ми допоможемо вам правильно підібрати одяг для померлого. Для молодих людей потрібно підбирати одяг білих або блідо-червоних кольорів. Для літніх переважно вибирати темні або чорні кольори.

У нас широкий вибір ритуальної флористики. Ми пропонуємо великі вінки, букети для похорону. Наші флористи створюють квіткові композиції, щоб ви могли висловити свою скорботу і передати свої сильні емоції. Для створення ритуальних букетів і вінків ми використовуємо:

 • Троянди;
 • Лілії;
 • Орхідеї;
 • Хризантеми.

Забарвлення підбираємо відповідне. Зазвичай ми складаємо композиції з трьох кольорів. Наприклад, чорні троянди, білі хризантеми і доповнюємо темно-синіми ліліями. У нас багатий вибір ритуальної флористики. А якщо вас не вразив наш асортимент, то ви можете замовити свій власний букет для похорону. Також, якщо ви не можете забрати квіти або особисто бути присутнім на похоронах, то ми можемо доставити їх за вказаною адресою кур’єром.

Підбираючи квіти і одяг для померлого, у нас ви можете відразу замовити труну і пам’ятник. Якщо покійного кремують, ми можемо запропонувати урну для праху. Крім цього, ми пропонуємо ікони, рушники, лампадки та іншу ритуальну атрибутику. Товари можна забрати самостійно. Або ми доставимо все за вказаною вами адресою.

Чому ви можете нам довіритися?

Наша компанія працює в сфері ритуальних послуг вже більше 25 років. До нас регулярно звертаються з метою покупки ритуальної атрибутики. Тому ми покращуємо свій сервіс і розширюємо асортимент товарів. Ми розуміємо всю тяжкість вашої втрати, тому пропонуємо ритуальні товари за цінами виробника. Можемо організувати доставку в будь-яку точку України. Доставка займе не більше декількох днів.

Якщо ви не знайшли в нашому асортименті підходящої ритуальної атрибутики, то ви можете її замовити. Це актуально і в разі, якщо ви не можете відвідати наш салон. Просто оберіть потрібні вам товари і замовте доставку. Ми гарантуємо, що замовлення прийде в найкоротші терміни. Вся ритуальна атрибутика від нашої компанії виконується відповідно до багатовікових традицій. Тому ми сміливо можемо вважатися одним з кращих продавців ритуальних послуг і товарів в Україні.