Міжнародні перевезення померлих (вантаж 200)

Ритуальне агентство «Антік» активно співпрацює з багатьма похоронними бюро, які ведуть діяльність в різних країнах світу. Надаємо послуги високого рівня, які спрямовані на репатріацію тіл померлих в ту чи іншу країну/місто. У число наших партнерів входять транспортні служби, авіакомпанії, державні установи, які беруть безпосередню участь в процесі оформлення документів для законного перевезення тіла покійного. Такий підхід до поставленого завдання дає можливість виконувати доставку на високому рівні, при цьому запропонувавши клієнтам розумний прайс, врахувавши почуття і емоції, які в такий непростий момент відчувають люди.

Репатріація авіатранспортом

Цей варіант перевезення вибирають в тому випадку, якщо людина померла в країні, яка знаходиться на іншому кінці земної кулі. Як правило, транспортування літаком актуальне, якщо використовувати наземний транспорт не представляє можливим. Серед сильних сторін методу – стислі терміни, що особливо актуально для теплої пори року. Однак, перевезення літаком має і мінус – досить висока вартість послуги, яка формується виходячи з відстані, яку доведеться подолати до місця поховання. Варто припустити і можливі пересадки, необхідність в наймі наземного транспорту в кінцевому пункті.

Перевезення померлих поїздом

Транспортування тіла поїздом обійдеться набагато дешевше, ніж по повітрю. Подібне перевезення займе більше часу, але істотно заощадить бюджет клієнта. Таким чином перевозять тіла покійних з поруч розташованими країнами і містами.

Автотранспорт для транспортування тіла померлого

Перевезення тіла на автомобілі – найекономічніший варіант, але він має суттєвий недолік – термін, який залежить від різних параметрів. Автоперевезення варто вибирати в тому випадку, якщо необхідно доставити тіло в сусіднє місто або країну.

Транспортування виконується на спеціально обладнаних автомобілях, де доступні спеціальні кріплення для труни. Також авто оснащено посадочними місцями для супроводжуючих.

З усіх перерахованих варіантів перевезення покійних найбільш зручним є транспортування автомобілем, адже машина здатна доставити вантаж безпосередньо до пункту призначення – без пересадок і довготривалого оформлення необхідної документації.

Авіатранспорт вимагає значного вливання грошових коштів, так як труну обов’язково необхідно супроводжувати, що збільшує витрати. Крім цього, необхідно подбати про наявність наземного транспорту, який доставить труну з аеропорту до пункту призначення.

Якщо говорити про потяги, то в складі повинен бути присутнім багажний/поштовий вагон, які не так часто зустрічаються в пасажирських поїздах. До того ж, від вокзалу потрібна наявність транспортного засобу, який доставить труну до пункту призначення.

В цілому вибір транспорту залежить від багатьох факторів, включаючи бюджет клієнта.

Як проводиться міжнародне перевезення вантажу 200

Якщо ви зіткнулися з завданням перевезення тіла в іншу країну, варто приготуватися до настільки непростого випробування. Для цього потрібно:

  • Документ, який засвідчує смерть покійного;
  • Документ про бальзамування;
  • Довідка про запаювання;
  • Санітарний висновок;
  • Дозвіл сторони, яка приймає вантаж 200;
  • Замовлення транспорту та супроводу.

Компанія має в своєму розпорядженні логістику з країнам Європейського союзу, СНД та іншими, пропонує організацію та супровід вантажу 200.

Перевезення тіл по Україні

Щоб доставити покійного всередині країни, будуть потрібні:

  • Свідоцтво про смерть;
  • Замовлення транспорту, будь то авіапереліт або автомобіль.

В своєму розпорядженні власний автопарк, що включає сучасні транспортні засоби, оснащені всім необхідним для правильного перевезення покійних. Для доставки використовуються авторефрижератори і буси, здатні долати великі відстані за короткий часовий проміжок.

За рахунок налагодженої логістики, померла і супроводжуючі його люди будуть доставлені в потрібну точку в обумовлені терміни.

Перевезення вантажу 200 силами професіоналів

У компанії працюють досвідчені фахівці, яке знають, як допомогти людям, які зіткнулися з таким горем, як втрата близької людини. Організуємо регіональну або міжнародне перевезення, незалежно від складності події. З нами ви не зіткнетеся з паперовою тяганиною і формальностями, а пошуки транспорту не вимагатимуть витрати особистого часу.