Адміністрація Пуща-Водицького кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Пуща-Водицького кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Пуща-Водицьке кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Пуща-Водиця колись була не районом міста, а окремо розташованим селом, в якому в 1929 році і було засновано кладовище. З часом Київ поглинув найближчі селища, і вони стали районами міста. Кладовище ж так і продовжило функціонувати. Сільський погост перетворився на міське кладовище тільки 2001 року, коли міська рада зробила Пуща-Водицю частиною Оболонського району.

Зараз рити нові могили на цьому кладовищі не можна, проте підхоронення залишається доступним, якщо ділянка дозволяє це зробити по площі. Такий спосіб дозволяє не тільки створити сімейні могили, догляд за якими значно зручніше, ніж за розкиданими в різних кінцях міста похованнями, але і дозволяє трохи заощадити. Наприклад, не потрібно викуповувати ще одну ділянку, замовляти додатково облаштування могили, досить змінити або замінити пам’ятник або додати на старий надгробок фото і напис.

Замовлення пам’ятників у Пуща-Водиці

Надгробок – це не просто орієнтир, це спосіб показати свою повагу рідним і близьким, яких ви втратили. Він може бути скромним або досить дорогим, головне – ваша участь у цьому процесі, який показує вашу турботу про близьку людину, має цінність для вас особисто. Монумент – це спосіб увічнити пам’ять покійного, і ми допоможемо вам у цьому.

Компанія «Антік» пропонує послуги зі створення, реставрації та встановлення пам’ятників. Ми виконаємо роботу будь-якої складності. У нас можна вибрати відповідний вашому смаку дизайн, а також матеріали, які підходять по бюджету саме вам. У нас великий вибір надгробків, ми пропонуємо створення індивідуальних пам’ятників, якщо ви хочете встановити щось оригінальне та примітне.

Якщо пам’ятник вже є, він може вимагати обслуговування або ремонту, з цим також можуть впоратися наші фахівці. Ми проведемо реставрацію будь-якої складності, замінимо таблички, оновимо фото або зробимо гравірування. З часом деякі могили просідають, земля йде нижче, і пам’ятники можуть покоситися. Ми виправимо і цю проблему, причому зміцнимо надгробок таким чином, що він не потребуватиме уваги кілька десятків років.

Ми проводимо різноманітні будівельні роботи, виконуємо будь-які завдання незалежно від рівня складності. Наприклад, можна спорудити над могилою навіс, встановити лавочку і поминальний столик, обкласти землю плиткою, щоб могила не заростала травою і завжди мала охайний вигляд.

Інші послуги на Пуща-Водицькому кладовищі

Не завжди у родичів є можливість доглядати за могилою, наприклад, якщо ви живете в іншому місті або країні, тому можна замовити послугу у нас. Ми приберемо сміття, траву, упорядкуємо територію. Крім цього, ми надаємо і більш серйозні послуги, до яких можна віднести:

 • Організація похорону від і до
  Ми зробимо так, що вам не доведеться взагалі займатися цим питанням, достатньо зателефонувати нам. Ми організуємо процесію, поминки, отримаємо необхідні документи, подбаємо про транспорт для покійного і людей, які прийшли його провести, а також інші важливі речі.
 • Юридична допомога
  Наші фахівці надають юридичну консультацію і підтримку, пов’язану з різними похоронними питаннями, а також вступом у спадщину.
 • Перепоховання померлого
  У деяких випадках потрібно проведення ексгумації тіла, цим також займається наша компанія. Ми маємо для цього всі необхідні документи, можемо забезпечити юридичний супровід процедури.
 • Ритуальне перевезення
  Перевезення вантажу 200 всередині країни і за її межами. Це можливість поховати свого родича на його батьківщині, в будь-якому обраному ним або вами місці.
 • Кремація покійних
  Ми надаємо послуги з кремації, похорону, в тому числі поховання урни з прахом.
 • Послуги моргу
  У нас є свій морг, де можна зберігати тіло. Там також покійного загримують і підготують до церемонії прощання.

Ми пропонуємо зручні умови та доступні ціни, надаємо якісні послуги. Звертатися до нас можна в будь-який день, ми працюємо без вихідних.