Замовити пам'ятник «під ключ» в Україні

У нас можна замовити виготовлення пам'ятника будь-якої складності з гарантією, доставкою, монтажем і всіма необхідними послугами!

Чому у нас вигідно замовити пам'ятник?

Виготовлення пам'ятників від компанії «Антік» вигідно кожного клієнта як мінімум з таких причин:

 • Офіційна гарантія
  На пам'ятники з граніту, габро, лабрадориту і базальту гарантія становить 30 років, на надгробки з мармуру, травертину і м'яких порід гарантія 15 років.
 • Ціна без посередників
  Замовляючи надгробок у виробника ви не будете переплачувати зайвих грошей, отримаєте високу якість продукції і будете в курсі про всі етапи виготовлення.
 • Доставка і установка
  Ми можемо доставити пам'ятник і зробити професійний монтаж не тільки по Києву, але також по Львову, Харкову, Одесі, Житомиру і всіх містах України.
 • Швидке виробництво
  Для виробництва одинарних і подвійних пам'ятників часто потрібно близько 7-14 робочих днів, при замовленні меморіальних комплексів термін може становити 1-4 місяці.
 • Персональний підхід
  З кожним клієнтом наші майстри працюють індивідуально з огляду на реальний бюджет, вимоги та побажання по дизайну й іншому декоративному оформленню.
 • Широкий асортимент
  До вашої уваги доступні більше 100 видів українського граніту, більше 150 видів мармуру й інших не кам'яних матеріалів - бронза, кування, дерево, скло і т.д.

Види готових пам'ятників

Вибравши одну з перерахованих нижче рубрик, ви можете подивитися готові моделі пам'ятників і ціни на них.

Послуги з виробництва пам'ятників

Крім самого виготовлення, ми також надаємо весь комплекс суміжних послуг, ось одні з найпопулярніших видів робіт які ми пропонуємо:

Виготовлення пам’ятників «під ключ» в Україні

У похоронних традиціях є один важливий ритуал – установка на могилу пам’ятника, який увічнить пам’ять про людину. Це роблять практично всі, незалежно від віросповідання, раси, національності, соціального статусу. Пам’ятники відрізняються один від одного за розмірами, складністю, формою, по використовуваному матеріалу. Це може бути дуже складна елітна композиція, створена за індивідуальним проектом або звичайний стандартний пам’ятник за невисокою ціною.

Каменеобробний завод «Антік» спеціалізується на виробництві пам’ятників різного цінового діапазону, ви можете замовити тут елітні надгробки або купити стандартні недорогі конструкції. У нас знайдуть свою продукцію представники будь-яких соціальних груп. Виробляємо вироби в роздріб і оптом, при великих покупках надаємо значні знижки, проводимо акції. Ви можете замовити у нас як виконання якоїсь конкретної роботи, так і послугу «під ключ» – від розробки проекту до установки пам’ятника і подальшого догляду за ним.

Детальніше про наше виробництво

Виготовлення пам’ятників – процес складний, для цього використовується дороге устаткування і праця досвідчених фахівців, майстрів своєї справи. Наше підприємство забезпечене технологічними верстатами, що дозволяють значно прискорити виробництво, здешевити його, виключити помилки, підвищити точність, ми виробляємо продукцію з найскладнішою конфігурацією.

Перед початком виробництва нестандартних надгробків складається проект, для цього використовуються комп’ютерні програми з 3D-моделюванням, що дозволяє замовнику отримати реальну картинку майбутнього пам’ятника, вчасно вказати на помилки, а нам виправити їх.

Голий пам’ятник, без напису і зображення людини – це просто камінь. Але у нас можна замовити лазерне і ручне гравірування, щоб нанести ініціали, текст, епітафію, фотографію, малюнок. Ви можете замовити роботу вже на місці поховання або ж в майстерні, де встановлено обладнання для лазерного гравірування.

З яким матеріалом працюємо?

У виробництві використовуємо будь-який матеріал, з якого прийнято робити надгробки. У нас замовляють пам’ятники з:

 • Граніту;
 • Габро;
 • Лабрадориту;
 • Базальту;
 • Мармуру;
 • Травертину.

Кожен матеріал відрізняється характеристиками і, якщо, наприклад, граніт відрізняється підвищеною міцністю, то мармур м’якший, але дорожчий і благородний матеріал, який використовують для виготовлення елітних виробів.

У виробництві використовуємо камені різних відтінків, даємо гарантії на кінцевий продукт, які залежать від типу застосовуваного матеріалу. Якщо пам’ятник зроблений з граніту, габро, лабрадориту, базальту, то гарантії становлять 30 років, якщо це більш м’які породи, мармур або травертин, то гарантійні зобов’язання будуть діяти протягом 15 років.

Художня майстерня від «Антік»

Складання проектів та декорування пам’ятників ми виконуємо у власній художній майстерні. Ви можете прийти до нас з власними заготовками, фотографіями, малюнками або ж скористатися нашими розробками. Тобто, ви кажете, що бажаєте бачити в результаті, і наші майстри приступають до роботи:

 • Роблять начерки;
 • Складають 3D-модель;
 • Погоджують її з клієнтом;
 • Виправляють помилки, додають або видаляють непотрібні елементи;
 • Віддають проект у виробництво.

При цьому ви можете скористатися послугами своїх дизайнерів чи архітекторів, ми приступимо до роботи на тому етапі, на якому це необхідно або ж почнемо роботу з нуля.

Наявність власної художньої майстерні з дизайнерами та архітекторами дозволяє нам виробляти надгробки різної складності, у нас замовляють пам’ятники:

 • Одинарні та подвійні;
 • Фігурні;
 • З хрестами або без них;
 • Зі скульптурами і барельєфом.

Зробимо надгробки в будь-який іншій конфігурації: опишіть докладно ваші побажання, і ми приступимо до створення проекту.

Додаткові послуги підприємства

Складання проекту, виробництво пам’ятника і гравірування – не єдині наші можливості. Ви також можете замовити у нас:

 • Демонтаж тільки пам’ятника або його видалення разом з іншими елементами (лавками, фундаментом, огорожею), підготовку ділянки під установку нового надгробку.
 • Виробництво кам’яних вазонів, скульптур, лампадок, фігур, куль і т.д.
 • Реставрацію та ремонт пам’ятників.
 • Догляд і обслуговування за надгробком і ділянкою, висадку квітів і рослин.
 • Укладання плитки, бордюрів, установку огорож, цоколя, пам’ятників, хрестів.

Замовити пам’ятник у нас, значить отримати можливість його доставки і установки не тільки в Києві, а й в інших регіонах України, а також за кордоном. Наші головні переваги – ціни від виробника, широкі можливості у виробництві та наданні похоронних послуг, контроль якості на всіх етапах виготовлення, гарантії. Просто зателефонуйте нам або замовте дзвінок, ви також можете звернутися до нас онлайн через сайт і ми оперативно приступимо до виконання замовлення. З нами вигідно і зручно працювати!