Бруківка з граніту як найкраще покриття для доріжок

Бруківка з граніту як найкраще покриття для доріжок фото

Дата публікації:

Сьогодні вже не так часто можна зустріти укладальник асфальту або каток на наших дорогах. Все частіше для створення незвичайного по красі і рельєфності дорожнього покриття стали використовувати престижну і популярну гранітну бруківку.

Гранітна бруківка – це дуже міцний і відповідаючий вимогам довговічності матеріал. Територія навколо офісів і котеджних будівель за допомогою вимощення гранітною бруківкою набуває вигляд, який в розвинених європейських країнах вже давно став нормою життя. Устрій двориків і мощення доріжок в скверах і парках надає їм неповторну красу і поєднання з природою.

Різноманітність видів бруківки дозволяє поділити її на своєрідні форми, представлені колотою бруківкою, пиляно-колотою і чисто пиляною. Колота бруківка природно відноситься до самого недорогого матеріалу. Слідом йде пиляно-колота й замикається все на дорогій – пиляній.

Переваги бруківки

  • Кам'яна бруківкаВолодіє високою міцністю, малим вологопоглинанням і високою морозостійкістю.
  • Має підвищені декоративні та естетичні властивості.
  • Бруківка не сприяє утворенню калюж за рахунок високої пропускної здатності вологи між швами брусків.

Чудовою якістю бруківки і однією з вагомих переваг у порівнянні з різними асфальтами вважається можливість повного демонтажу для проведення будь-яких видів робіт, а потім використання тієї ж бруківки на даній ділянці.

Бруківка – екологічно чистий камінь з природним радіологічним фоном в межах прийнятих норм.

У деяких колах граніт прийнято називати королівським каменем, який не може нікого залишити байдужим до різноманіття його відтінків і неповторності колірних поєднань.

Про довговічність і міцність гранітного матеріалу ходять просто легенди. Що може якнайкраще підійти в якості матеріалу для мощення наших побитих доріг. Кліматичні умови наших регіонів такі, що кращого природного каменю для цих цілей не знайти. Він прекрасно переносить перепади температури і важкі навантаження.

З бетонними плитками гранітна бруківка не йде ні в яке порівняння. Щороку, з’являючись з-під снігового покриву, гранітна бруківка все також буде радувати вас своїм первозданним блиском і дивовижною красою. Своєрідний стиль чудового гранітного настилу з колотою бруківкою зайвий раз підкреслить строгість і красу заміського особняка і додасть виду своєрідний контраст. Колота бруківка не вимагає особливих привілеїв за винятком перевірки грунту на міцність і можливі зрушення. Особливо популярна бруківка в Європі.