Виготовлення доріжок і алей з природного каменю

Виготовлення доріжок і алей з природного каменю фото

Дата публікації:

Надати будинку елегантний і доглянутий вигляд можна, використовуючи при його обробці камінь. Як відомо, бруківка давно застосовується при створенні покриттів доріжок і алей. Ці доріжки та алеї надають всій території присадибного комплексу або заміського будинку оригінальний і респектабельний вигляд.

Довговічніше обробки з каменю, мабуть, нічого немає. Цей надзвичайно стійкий матеріал може зруйнувати тільки час. При замовленні тротуарної плитки у нас, можна забути про заміну елементів конструкції або про ремонт доріжки або алеї в цілому.

Бруківка має високий рівень міцності, внаслідок чого камені, її складові, практично не руйнуються від зовнішнього впливу, їм не почім температура і волога. У будь-яку погоду – мороз чи спеку, покриття збережеться в прекрасному стані. На відміну від того ж бетону, який також часто застосовують в якості будівельного матеріалу для доріжок. Бетон тріскається, схильний до дії вологи і чутливий до перепадів температури. Бруківка з каменю – оптимальний варіант, зручний і вигідний.

Орнамент з каменюКам’яна бруківка є найкращим способом обробки при облаштуванні території заміського будинку, оскільки такий варіант обробки поєднує в собі зручність, красу і довговічність.

Якщо алеї та доріжки нерівні через особливості природного ландшафту або внаслідок людського впливу, то тротуарна плитка не зрівняється ні з яким іншим видом покриття території.

Такі плитки дуже щільно прилягають один до одного, не створюючи зайвих зазорів. Волога легко стікає з покриття, а в жарку погоду плитка не виділяє в атмосферу шкідливих речовин, оскільки виготовляється з натурального каменю – в її структурі немає гудрону, на відміну, наприклад, від асфальту. Крім цього, бруківка що виготовляється нами зносостійка – на нашому заводі застосовуються особливі технології при виробництві покриття.

Ми маємо можливість виготовляти бруківку з каменю будь-якого родовища України, таким чином покриття органічно впишеться в дизайн будь-якої будівлі. Особливу атмосферу гармонії створить плитці колір: чорний, коричневий, червоний або сірий. У нас можна замовити бруківку будь-якої форми, щоб згодом самостійно створити незвичайний візерунок доріжок і алей.

Камінь – натуральний природний матеріал. Тому сьогодні все більше людей віддають перевагу бруківці, зробленої саме з нього. Купуйте тротуарну плитку у нас, – і ваш заміський будинок або присадибна ділянка придбає воістину шикарний і елітний вид.