Ритуальний агент – виклик в Києві і Україні

Ритуальний агент – це співробітник бюро, який бере на себе організацію похорону. На кілька днів він стає правою рукою родичів покійного і вирішує всі питання – від отримання довідки про смерть до замовлення поминального обіду.

Переваги роботи з ритуальним агентом

Викликаючи ритуального агента, сім’я покійного повністю довіряє організацію поховання професіоналам. Одна з основних функцій такого фахівця – це захист своїх клієнтів від «чорних» агентів – представників недобросовісних бюро. Люди, які зіткнулися з горем, особливо уразливі. Цим можуть скористатися шахраї. Агентство «Антік» завжди укладає із замовником офіційний договір, де докладно прописуються всі послуги та ціни на них.

Щоб викликати агента, достатньо зателефонувати в бюро по телефону. Ця функція доступна цілодобово. Спеціаліст може виїхати в будь-яку точку Києва і України негайно, або у зручний для клієнта час.

При зустрічі агент допоможе визначитися з переліком необхідних послуг і ритуального приладдя. До організації похорону він приступить відразу ж після підписання договору. Крім цього, необхідно оформити довіреність. Без довіреності агент не зможе отримати необхідні для поховання документи.

Таким чином, до плюсів звернення до агента відноситься:

 • Захист від шахраїв;
 • Блискавичне реагування – робота починається відразу після звернення;
 • Отримання консультативної та першої психологічної допомоги;
 • Позбавлення від бюрократичних клопотів;
 • Прозора і зрозуміла схема ціноутворення.

Для клієнта не стає несподіванкою підсумкова ціна. Він бачить, які конкретно послуги і товари оплачує. Агент допомагає йому зробити вибір, виходячи з наявного бюджету.

Що входить в послуги ритуального агента

Агент максимально докладно обумовлює з родичами процес похорону. Необхідно врахувати всі їх побажання. Що він робить, після того як приступає до роботи:

 • Оформляє документи
  Спеціаліст повинен отримати медичну довідку про смерть, якщо цього ще не зробили родичі, а потім оформити свідоцтво про смерть з гербовою печаткою. Також він організовує доставку покійного в морг, передає туди всі речі, залишає розпорядження, пов’язані з підготовкою тіла. Після цього інформує родичів про дату і час отримання тіла з моргу.
 • Купує ритуальні речі
  Це труна, вінки, хрест, траурні стрічки. При цьому агент строго дотримується кошторису, попередньо узгодженої з замовником.
 • Організовує церемонію прощання
  Все більше клієнтів обирає оренду ритуального залу. Це приміщення, спеціально обладнане для прощання з покійним.
 • Замовляє місце на кладовищі
  Потрібно визначитися, буде проведено поховання в землю або кремація. При кремації необхідно купити місце в колумбарії. Деякі кладовища надають послуги із захоронення в землю урни з прахом. Якщо родичі хочуть провести підпоховання в уже існуючу могилу – це зажадає надання додаткових документів. Ці тонкощі теж залагоджує агент.
 • Організовує доставку транспорту
  Агент замовляє катафалк і автобус, погоджує маршрут пересування похоронної процесії.
 • Замовляє поминальний обід
  Агент бронює обрану родичами покійного їдальню, погоджує і замовляє меню.

Ритуальне агентство «Антік» ставиться з повагою до всіх існуючих національностей і конфесій. Гідна організація похорону проводиться для представників будь-якої конфесії. Можна замовити будь-які національні та релігійні обряди.

«Антік» пропонує будь-яку допомогу в сфері ритуальних послуг. Агент може замовити оркестр, ритуальний ліфт і намет, домовитися про накладення макіяжу в морзі, організувати клієнту зустріч з професійними юристами для отримання консультації з питань спадщини.

Особливе значення для співробітників агентства «Антік» має професійна етика. Ритуальний агент завжди ввічливий і коректний у спілкуванні. Він ставиться з повагою до чужого горя і намагається знайти індивідуальний підхід до кожної сім’ї. Психологічна підтримка оточуючих вкрай важлива. Це те, що допомагає вистояти в найтяжчу хвилину.