Купити похоронну атрибутику в Україні

Ритуальна церемонія завжди була особливим заходом, під час проведення якого слід проводити обряди і дотримуватися традиції. Для реалізації прощання важливо забезпечити наявність різної похоронної атрибутики. В обов’язковому порядку замовляють труну, купують «рушник», одяг і взуття для покійного, вінки і ряд інших аксесуарів. Компанія «Антік» пропонує широкий вибір всілякої похоронної атрибутики в Україні за вигідними цінами з швидкою доставкою в будь-який населений пункт країни.

Ритуальне прощання – можливість провести покійного в останню путь. Вся атрибутика, яка використовується під час ритуалу, є символом розставання, скорботи і непомірного горя. Незважаючи на те, що в різних країнах через особливості традицій похорон проводять по-різному, загальною приналежністю є труну. При замовленні виробу варто враховувати не тільки його зовнішній вигляд, а й оздоблення. Так, покупцям доступний вибір оббивки, постільних речей. Першорядне значення має і одяг.

Асортимент ритуальної атрибутики

Організація похорону – морально і фізично непростий захід, тому довірити його варто професіоналам, що працюють в цій сфері. Придбати якісну продукцію за помірними цінами ви можете в нашому магазині. Для цього ознайомтеся з асортиментом, відправте потрібні позиції в віртуальну корзину і заповніть форму. Також замовити товари можна за допомогою телефонного дзвінка – фахівці розкажуть про переваги та особливості товарів, допоможуть сформувати замовлення і подбають про його оперативну доставку.

У каталозі представлений великий вибір продукції, включаючи:

  • Труни з натурального дерева, починаючи бюджетними, закінчуючи преміальними варіантами;
  • Вазони для квітів, якими прикрашають місце поховання;
  • Підставки під портрети, доповнені квітами або без них;
  • Підставки для вінків;
  • Вінки, стрічки з написами;
  • Підставки під труну;
  • Хрести;
  • Надгробні плити;
  • Одяг;
  • Ікони та багато іншого.

Вся ритуальна продукція доставляється співробітниками компанії або транспортними службами в максимально короткі терміни. Роблячи покупку у нас, ви можете розраховувати на своєчасну поставку, послуги з установки, сучасний сервіс, в рамках якого ми цінуємо час клієнтів. При необхідності клієнту будуть представлені ексклюзивні варіанти, які зроблять похорон більш солідними.

Ритуальні товари на вигідних умовах

Ритуальна атрибутика, доступна для замовлення в Україні, включає в себе вироби, завдання яких – забезпечити гідне прощання за всіма правилами, властивим традиціям нашої країни. Кожен товар відіграє особливу роль на похоронах. Наприклад, гості можуть покласти вінки на могилу. Аксесуар, як правило, доповнюється стрічкою, на якій пишуть, від кого піднесений вінок. Не менш важливо гарне оформлення місця поховання. Це важливо для родичів і близьких людей, які в момент прощання хотіли б, щоб в іншому житті покійний був щасливий.

Якщо ви зіткнулися з настільки непростим випробуванням, як смерть рідної людини, придбати ритуальні товари з нашою допомогою можна з мінімальними тимчасовими витратами. Запрошуємо до співпраці приватних осіб, а також оптових покупців, які хотіли б купувати ритуальні атрибути оптом на вигідних умовах. Вартість товарів варіативна і залежить від різних факторів. Однак, цінова політика компанії дає можливість зробити максимально вигідніші придбання.

Ми прагнемо запропонувати клієнту актуальну продукцію, індивідуальний підхід, а також надаємо професійну допомогу у вирішенні ряду завдань.