Кам'яна плитка: каталог

Купити кам’яну плитку від виробника

У порівнянні з керамічною плиткою облицювальний матеріал з натурального каменю значно переважає за багатьма факторами – зовнішній вигляд, міцність, термін служби та ін. Плитка з натурального каменю призначена для зовнішнього і внутрішнього облицювання.

Компанія «Антік» пропонує великий асортимент кам’яної плитки – для мощення, облицювальних робіт, оформлення стельових поверхонь тощо.

Плитка з натурального каменю відрізняється красивим і розкішним зовнішнім виглядом. Однак це зовсім не всі її переваги:

 1. Високі показники зносостійкості
  Це робить камінь особливо затребуваним як оформлення підлогового покриття. Він демонструє найвищу опірність до істирання.
 2. Відповідність екологічним вимогам
  У складі натурального каменю відсутні поліефірні смоли, барвники, цемент. Між каменем та іншими будівельними матеріалами відсутня хімічна реакція. Того ж не можна сказати про штучні облицювальні матеріали.
 3. Легкість у догляді
  Щоб підтримувати натуральний камінь у чистоті, необхідно використовувати спеціальне мило для очищення матеріалів з натуральних каменів. Додатково мило зберігає природний колір матеріалу, сприяє зміцненню його структури. Якщо натуральним каменем оформлена підлога, то її можна очищати за допомогою пилососа (він не пошкодить поверхню). Однак існує одне правило – при очищенні поверхні з натурального каменю не можна користуватися ножем та іншими дряпаючими предметами.
 4. Підвищена стійкість
  До вологи, хімічних впливів, різних температурних перепадів.
 5. Тривалий термін експлуатації
  Унікальні властивості природного каменю роблять його майже вічним матеріалом. Вироби, виготовлені з нього, служать багато років.

Не можна також не відзначити привабливий зовнішній вигляд плитки з натурального каменю. Він активно використовується дизайнерами в інтер’єрі житлових приміщень і громадських будівель з кількох причин. Кам’яна плитка виглядає одночасно надійно і розкішно. Навіть сучасні технології при виготовленні декоративних будівельних облицювальних матеріалів не зможуть максимально реалістично передати природну міць і красу натурального каменю. Це робить його актуальним і популярним протягом багатьох років.

Застосування кам’яної плитки для внутрішнього оздоблення

Однаково ефектно натуральний камінь виглядає при оформленні інтер’єру і заміських будинків, і квартир у багатоповерхових житлових будівлях. Його використовують при облаштуванні таких кімнат, як ванна, передпокою, вітальня, кухня або зали. За допомогою кам’яної плитки можна привнести в житлове приміщення живу енергію, затишок. Сучасний стиль оформлення передбачає застосування натурального каменю майже для будь-яких цілей.

З його допомогою можна привнести в їдальню чарівність і витонченість, використовуючи кам’яну стільницю. Неповторний дизайн вийде при кам’яних стінах і підлозі. Ще одна особливість природного каменю – він оригінально поєднується з іншими будівельними матеріалами.

Застосування кам’яної плитки для зовнішнього оздоблення

Застосування натурального каменю в оформленні зовнішніх стін, сходів, колон, майданчиків перед будинками актуальне для споруд громадського призначення та приватних будівель. Крім можливості створення оригінального дизайну можна забезпечити додатковий захист для стін різних споруд і, відповідно, продовжити їх термін експлуатації.

Основні види плитки з природного каменю

Які види натурального каменю найбільш поширені:

 1. Граніт
  Це елегантний і довговічний матеріал, який часто використовується для стін, опор, підлогових покриттів, туалетних столиків, стільниць. Також граніт застосовується для декоративних зовнішніх робіт.
 2. Базальт
  В силу високих показників міцності і стійкості перед зовнішніми факторами матеріал використовується найчастіше для оздоблення будівель, будови щабель для сходів, при виготовленні камінів та ін.
 3. Габро
  Природний камінь відрізняється міцністю, легкістю і більшою мірою є дорожньо-будівельним матеріалом. Використовується при зовнішньому і зовнішньому облицюванні будівель, викладанні дорожніх бордюрів.
 4. Анортозит
  Застосовується для декоративного оздоблення приміщень всередині і зовні. Характеризується благородним зовнішнім виглядом, оригінальною розмальовкою, стійкістю перед зовнішніми факторами і тривалим терміном експлуатації.
 5. Лабрадорит
  Камінь представлений у червоному, блакитному, зеленому і синьому відтінках. Міцний, стійкий матеріал широко застосовується при облицювальних і декоративних роботах. Його можна полірувати, шліфувати, піддавати термообробці та ін.

Компанія «Антік» пропонує якісну плитку з натурального каменю за цінами від виробника. Можлива співпраця з роздрібними і оптовими клієнтами на особливих умовах. Також компанія працює в спільних проектах з дизайнерами, архітекторами, виконробами, будівельними і ритуальними компаніями. Доставка будівельного матеріалу здійснюється по території всієї України і за межі країни. Додатково в компанії «Антік» передбачено надання комплексу суміжних послуг, консультації при виборі відповідного будівельного матеріалу.