Плечовий виніс тіла померлого

Плечовий виніс тіла померлого – один з найбільш важливих компонентів обряду поховання. Як правило, завдання лягає на плечі близьких друзів, сусідів, які допомагають здійснити процедуру за бажанням. Однак, випадки, коли серед найближчого оточення немає фізичних міцних чоловіків, не рідкісні. У цьому випадку варто скористатися послугами носіїв, які подаються похоронною службою. У розпорядженні компанії навчені співробітники, які акуратно, швидко, за всіма правилами впораються з поставленим завданням.

Чому варто скористатися професійними послугами?

Навчений співробітник – це професіонал, який пройшов спеціальну підготовку, і має значний досвід роботи в цій сфері. Носії – фізично підготовлені чоловіки, досконально знають важливість похоронного заходу. Співробітники нашого агентства володіють такими якостями:

  • Фізична підготовка, за рахунок якої фахівці можуть виконати плечовий винос тіла навіть в тому випадку, якщо маса покійного перевищує стандартну вагу;
  • Злагоджені дії носіїв, що дозволяють виносити тіло без розгойдування труни, інших проблем, які можуть виникнути у людей, що виконують плечової винос вперше;
  • Навіть для сторонньої людини похоронний обряд може стати стресовою ситуацією. Носії володіють витримкою, що дозволяє не проявляти сильні емоційні переживання навіть у критичній ситуації;
  • Співробітники виховані, вміють грамотно висловлювати співчуття близьким і друзям покійного;
  • Працівники ритуального агентства пунктуальні – прибудуть за вказаною адресою в обумовлений термін;
  • Плечовий винос виконується з дому або установи;
  • Наші працівники не мають шкідливих звичок, які можуть стати на заваді при вирішенні поставлених завдань.

Для замовлення носія ви можете звернутися до нас в будь-який час доби, будь то день чи ніч. На виклик працює бригада, що включає в себе до шести добре розвинених фізично чоловіків. Залежно від габаритів труни, ваги тіла покійного, число людей може бути збільшене чи зменшене.

Особливості плечового виносу

Правильний винос тіла грає першорядну роль в похоронному процесі. Цей захід має відповідати певним вимогам:

  • Тіло покійного виносять так, щоб ноги були направлені до виходу;
  • Представник церкви рухається попереду труни;
  • В автомобіль тіло занурюють вперед головою.

Досвідчені співробітники нашої компанії досконально знайомі з цими та іншими нюансами, що дозволяє без зайвих проблем і форс-мажорних ситуацій винести тіло покійного.

Щоб похоронна процесія пройшла так, щоб нічого не відволікало від моменту прощання, варто звернутися за послугою до досвідченої бригади. У цьому випадку немає необхідності переживати про дотримання всіх принципів.

Обов’язки носіїв

Тіло померлої людини виносять з дому, багатоповерхового будинку, моргу. Далі його переносять до катафалку – труну фіксують спеціальним кріпленням. Після носії супроводжують труну до місця, призначеного для прощання. Це може бути храм, траурний зал та інше. Після труна доставляється на кладовище або для проведення кремації. Якщо є необхідність, труна супроводжується в аеропорт, на вокзал.

Замовляючи послугу у нас, не варто сумніватися в коректності і грамотності її надання. Співробітники компанії прибудуть в означений час в потрібне місце. Чоловіки досконально знайомі з нюансами виносу тіла, ввічливі і організовані. Також у нас ви можете замовити ряд додаткових послуг, вартість яких знаходиться на доступному рівні.