Адміністрація Пироговського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Пироговського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Пироговське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Пироговське кладовище знаходиться в Голосіївському районі міста. Колись воно перебувало за кордоном міста, але в міру зростання Києва виявилося всередині нього. Погост був утворений в 1935 році. Спочатку це було невелике сільське кладовище, яке поступово виросло, і на ньому вже стали ховати не тільки жителів прилеглого до нього села, а й навколишніх поселень.

Сьогодні нових могил на цьому кладовищі не роблять, проте допустимо поховати урну з прахом до вже похованого раніше родича. Якщо місце дозволяє, можна підхоронювати і в трунах. У деяких випадках адміністрація дозволяє проводити повторне поховання, якщо воно не буде виходити за межі огорожі наявної могили. Поруч з погостом розташований храм Воздвиження Хреста Господнього. Якщо ви віруюча людина, ви можете помолитися або замовити службу там. При храмі є священик.

Наші послуги на Пироговському кладовищі

Компанія «Антік» пропонує свої послуги на всіх кладовищах Києва та області. Ми виконуємо повний спектр робіт, пропонуємо вигідні умови, розумні ціни. Багато процедур ми здійснюємо під ключ, тому вам не доведеться займатися їх організацією або витрачати час на збір документів. Наша компанія займається різноманітною діяльністю, до якої належить:

 • Організація похорону
  Якщо у вас померла близька людина, друг або родич, вам не доведеться самостійно збирати документи, займатися підготовкою до похорону: ми зробимо все це самі. Наші співробітники прекрасно розуміють, що у вашій родині горе, і люди в такому стані досить розсіяні. Тому ми беремо на себе всю бюрократичну і організаційну тяганину, щоб хоч трохи полегшити ваш траур.
 • Придбання місця
  Якщо потрібно підібрати ділянку на кладовищі, ми допоможемо знайти її, купити і оформити, при цьому не важливо, скільки на це відводиться часу. Ми можемо організувати процедуру як терміново, так і підготувати все завчасно. Деякі клієнти викуповують кілька ділянок і створюють фамільне поховання.
 • Пошук могили
  Якщо вам потрібна якась інформація, ви можете звернутися до нас, ми допоможемо розшукати могилу померлого, а при необхідності приведемо її в порядок.
 • Догляд за могилами
  У нас можна замовити послуги з прибирання могил, благоустрою території. При цьому не обов’язково контактувати з нами, ви можете зробити все дистанційно, ми виконаємо роботу і відправимо вам звіт про це. Така послуга актуальна, якщо ви перебуваєте далеко і не можете відвідувати могилу особисто, але вас турбує її доля.
 • Зберігання тіла
  Ми можемо допомогти зі зберіганням тіла, у нас є власний морг, тому якщо необхідно розмістити в ньому покійного на кілька днів, ви можете звернутися до нас. Крім цього, тіло може привести до ладу патологоанатом. Він накладе грим, косметику, переодягне покійного, щоб він гідно виглядав на похороні.
 • Перепоховання
  У нас є всі необхідні дозволи для проведення таких складних операцій, як ексгумація тіла, а також перевезення покійних по країні і за кордон. Остання особливо актуальна, якщо вам хочеться поховати близького на батьківщині або він заповідав якесь певне місце за межами України.
 • Виробництво пам’ятників
  Ми займаємося ремонтом і виготовленням пам’ятників. Доступна робота будь-якої складності, в тому числі проведення монтажних і будівельних робіт. Ознайомитися зі зразками можна на нашому сайті або безпосередньо в офісі, який знаходиться на кладовищі. Ми пропонуємо велику різноманітність рішень, тому ви зможете вибрати пам’ятник, що відповідає вашому смаку і готовності витратити певну суму.
 • Кремація померлого
  У нас можна замовити не звичайний похорон, а кремацію. Вам буде видана урна з прахом, яку можна поховати традиційним способом, поховати до раніше померлого родича.
 • Юридична допомога
  Ми вирішуємо будь-які питання пов’язані з роботою на Пироговському кладовищі, оскільки ми є офіційними представниками, володіємо торговою маркою і укладаємо легальний договір з клієнтом.

Якщо ви замовили у нас організацію похорону і хочете включити в неї релігійну складову, повідомте нам про це заздалегідь. Звертайтеся: ви залишитеся задоволені послугами і цінами на них.