Панно та розетки з граніту і мармуру

«Антік» допоможе знайти оптимальні варіанти для правильного проектування інтер’єру. Тут дуже серйозно і відповідально виготовляють панно з мармуру та розетки з природного каменю. Такі тонкощі загострюють красу класичного стилю, є прикрасою стін, підлог, стель і так далі.

Художнє зображення, абсолютно унікальне – це і є так званим панно. Словами не передати красу і благородство натурального каменю, який оформлений у вигляді панно. Його виготовляють будь-якого розміру і дизайну, на будь-який смак. Завдяки необмеженій колірній палітрі і фактурного різноманіття, кам’яні панно можуть уособлювати яку завгодно дизайнерську фантазію.

Спеціальна технологія застосовується для обробки каменю, допомагає створювати цілі шедеври. Зображення такого виду наноситься практично на всі поверхні. Ви можете створити окрему композицію з панно або ж доповнити вже існуючу тему. Навіть якщо у Вас паркетна підлога, то кам’яне панно в поєднанні з ним буде чудовим і додасть ще більше шику приміщенню.

Виробництво панно з каменю, (граніт або мармур) абсолютно не є складною процедурою, але вартість залежна від того, з якого матеріалу Ви бажаєте отримати виріб. Якщо є бажання облагородити зовнішній вигляд стелі, стін, фасаду або полу – варто звернути свою увагу на панно з каменю, вони ідеально впишуться і підкреслять Ваш інтер’єр. Уже багато років виготовлення панно з каменю, успішно розвивається. Будь-яка людина, що бажає придбати ці вироби, може звернутися в «Антік», для того щоб замовити і купити будь-який варіант такого виду «витвору мистецтва», на думку покупця найбільш підходящий саме йому. Замовляючи панно тут, Ви отримаєте індивідуальний і абсолютно унікальний, його варіант.

Якщо Ви мрієте про те щоб інтер’єр Вашої оселі або місця роботи, нагадував часи великої класики або бароко, для цього варто придбати розетки з каменю. Їх можливо підібрати під будь-яке оформлення інтер’єру. Вони ідеально впишуться в Ваш індивідуальний дизайн. Розетки з мармуру – дивовижний, незвичний, цікавий виріб. Їх можна спостерігати в таких житлових приміщеннях як котеджі, рецепції популярних, дорогих готелів, елітні будинки. Завдяки такій знахідці як виготовлення розетки з каменю, можна відновити в своєму будинку остаточний стиль.