Оздоблення будівель природним каменем

Оздоблення будівель природним каменем фото

Дата публікації:

Це давня архітектурна практика. Якщо раніше обробка робилася заради додання будівлям надійності і міцності, то зараз граніт, мармур, онікс і інші натуральні камені використовуються більше для декору. Будинок, прикрашений гранітною або мармуровою кладкою, демонструє хороший смак його господаря, підкреслюючи його високий фінансовий статус.

Хороші архітектори знають особливості роботи з гранітом і мармуром. Їхні послуги коштують недешево, але кінцевий результат того вартий: облицьовані натуральним каменем стіни надійно захищають будинок від різких перепадів температур і зайвої вологості. Ну, а естетичні переваги використання мармуру і граніту ми вже згадали.

Облицювання стін каменем – складний процес. Вибираючи цей природний матеріал для обробних робіт, не пошкодуйте часу і знайдіть хорошу будівельну фірму з позитивними відгуками від робіт. Камінь вимагає уважності, вдумливості, акуратності в діях, в кінці кінців – наявності художнього смаку у виконавця роботи.

Пам’ятайте, що кам’яна кладка, облицювання – це назавжди, тому не шкодуйте часу, коштів і сил ні на підбір хорошого граніту або мармуру, ні на підбір високопрофесійних будівельників.

Варто пам’ятати, що облицювання гранітом або мармуром – вдалий хід не тільки для зовнішніх робіт, але і для внутрішніх. Використання цих каменів, з їх розмаїттям кольорів, відтінків і текстур, допоможе зробити інтер’єр вишуканим і індивідуальним.

Різні методики обробки каменю також дають можливість урізноманітнити оздоблення будинку, пограти зі стилями. Шорстка кладка стіни, відполіровані до блиску перила сходів, майже скляна поверхня стільниці на кухні, груба, практично необроблена камінна кладка з граніту або мармуру – використовуючи природні особливості каменю, можна створити екстравагантний, мінімалістичний, модерновий або ж вишукано-класичний стиль.

Граніт і мармур дозволяють самовиражатися справжнім майстрам своєї справи. Розважливі містобудівники використовують натуральні камені для вимощення площ і доріг, для зведення мостів, арок і колонад.

Як бачите, природний камінь – універсальний будівельний матеріал, однаково доречний, як у ванній кімнаті приватного будинку, так і на центральному майдані жвавого мегаполісу.