Замовити музичний супровід на поминки

Ритуальна музика на похоронах зменшує пригнічений стан скорботних, замінює його сумом, символізує нерозривність духовного зв’язку покійного з рідними і близькими, показує прояв їх любові. Для музичного супроводу замовляють духові або струнні оркестри, скрипалів, саксофоністів, соло. Професійне виконання музики на похоронах згладить емоційний надлом, полегшить душевний біль.

Наша компанія надає послуги по музичному супроводу на похоронах за доступними цінами. Також ви можете замовити у нас пам’ятники, поминальний обід, транспорт, інші ритуальні послуги. Працюємо по Києву та іншим містам України, виїжджаємо за кордон.

Зміна музичних традицій

Ще зовсім недавно музичний оркестр обов’язково супроводжував будь-який похорон. Картина, коли попереду похоронної процесії йде оркестр з 10 і більше осіб з незмінними мідними трубами і тромбонами в супроводі похоронного маршу Шопена знайома багатьом. Потім, протягом 90-х і нульових картина змінилася і послугами музичних оркестрів стали користуватися менше.

Проте, наприклад, в західних країнах музичний супровід звучить все так же часто, просто відбувається це трохи інакше, ніж у нас – в спеціальних залах в натуральному виконанні або в запису, відповідно до їх традицій. Музика дещо пом’якшує горе, допомагає відволіктися, тому її популярність там не знижується.

В останнє десятиліття повертаються традиції і у нас, правда, в дещо зміненому вигляді і сьогодні на наших похоронах часто можна почути гру, наприклад, саксофоністів або скрипалів. З чим це пов’язано? З підвищенням добробуту, яке було втрачено в 90-х і поверненням розуміння, що музика допомагає пережити втрату.

Чому рідні все частіше замовляють музику

Музичному супроводу віддають перевагу з кількох причин:

  • Музика допомагає пережити важкий момент, вона приглушує гіркоту втрати.
  • Знімає напругу, яке незмінно супроводжує рідних і близьких при організації похорону.
  • Музика дозволяє зберегти атмосферу прощання, під час звучання траурних мелодій супроводжуючі перестають розмовляти або роблять це приглушено.
  • Траурна мелодія символізує закінчення життєвого шляху.

Похорон військових в Україні

Похоронні процесії військових завжди супроводжуються військово-духовим оркестром. Це традиції, які прийшли до нас з минулих століть. В процесі може грати патріотична музика або традиційний похоронний марш. Під час поховання військових музика виражає не тільки скорботу, печаль і страждання, але і таким чином віддаються почесті заслугам померлих або загиблих в боях воїнам. Ні що не може так висловити скорботу за померлим, показати урочистість події, як музика від духового похоронного оркестру.

Які мелодії замовляють

Як ми вже сказали, сьогодні в нашій країні трохи відійшли від старих традицій і духовий оркестр перестав бути єдиним варіантом музичного супроводу. Сьогодні замовляють:

  • Каверну музику за участю декількох музикантів, найчастіше їх число дорівнює шести.
  • Духовий оркестр, в якому грає більше 6 музикантів, зазвичай загальна кількість не перевищує 20 осіб.
  • Струнний оркестр.
  • Музика, що виконується одним музикантам, більше характерна для народів Кавказу і Середньої Азії.

Репертуар також змінився, і сьогодні крім традиційного похоронного маршу Шопена замовляють також симфонії Бетховена, Баха, Зубова, Стравінського та інших композиторів.

Наша компанія завжди йде назустріч родичам покійних і виконає замовлення в повному обсязі. Ми не залишимо вас наодинці з горем і візьмемо на себе організацію музичного супроводу і похорону в цілому.