Оформлення пам’ятників від «Антік»

Після похорону ми намагаємося облагородити поховання близьких людей, зробити їх оригінальними, що відповідають характеру покійного при житті. Це нормальне бажання. Для цього використовуються різні способи – встановлення декоративних елементів, скульптур, монтаж плитки, нанесення портретів і написів. Варіантів пропонують багато, особливо, якщо звернутися в компанію з великим досвідом роботи.

Підприємство «Антік» спеціалізується в наданні таких послуг і виконає декоративне оформлення пам’ятників в різному стилі в Києві і в Україні. Для цього проводимо комплекс робіт, перед початком процесу уточнюємо побажання замовника і в повній відповідності з ними декоруємо поховання.

Які роботи включені в послугу?

Звертаючись до нас, ви можете замовити:

 • Установку кам’яних декоративних елементів, наприклад, лампадок, куль, фігур.
 • Гравіювання зображень, фотографій і тексту на плиті з граніту і мармуру.
 • Установку гранітних, мармурових, бронзових фігур.
 • Монтаж плитки та бруківки, надгробків і хрестів, бордюрів і цоколя, установку огорож.

Не останню роль в декоруванні території грає висадка квітів, дерев, посипання ділянки мармуровою крихтою. Ми також встановлюємо фотокераміку, фотографії в склі, виконуємо іншу художню роботу, в загальному, зробимо поховання таким, яким його хочете бачити ви.

Технології для гравіювання на камені

Важливу роль в доданні потрібного дизайну надгробків грає гравірування: нанесення написів з датою народження і смерті, ініціалами померлих, епітафіями. Вони виконуються різним способом:

 • Вручну – текст пишеться через трафарет і потім вибивається молотком і зубилом.
 • Піскоструминним апаратом – на поверхню фіксується трафарет, після чого на нього направляється піскоструминний апарат, який за допомогою повітря і абразиву вибиває текст. Потім на напис наноситься шар фарби або сусального золота.
 • Накладними буквами – особливо цікаво вони виглядають на кольоровому камені, в цьому випадку текст виходить яскравим і чітким. На додаток до букв використовуються інші накладні елементи.

Укладання плитки навколо могили

Облицювання облагороджує поховання. Для цього ми використовуємо кілька типів матеріалу. Популярний граніт – він цікаво виглядає і витримує великі навантаження, в тому числі від автомобілів, служить довго.

Часто застосовують мармур, він також має високу міцність, виглядає дорого і презентабельно. Використовують матеріал різних кольорів – чорного, сірого, темно-зеленого.

Керамограніт зовні мало відрізняється від натурального каменю, але має меншу вагу і вартість, а також поступається за своїми характеристиками міцності.

Встановлення декоративних елементів

Зробити надгробок оригінальним і неповторним допоможуть декоративні елементи, вони дозволяють відобразити індивідуальність і риси характеру покійного. Для їх виробництва використовують різні матеріали, серед популярних – камінь, кераміка, бронза, мармур, також застосовують елементи з металу.

Особливо важливо підібрати правильне місце для розміщення і тип елемента. За типом розрізняють:

 • Точкові
  До них відносять вази, лампади, кулі, можливе застосування гранітних балясин, глобусів, інших деталей, вибір залежить від характеру і сфери занять покійного при житті.
 • Портрети
  Вони наносяться за допомогою гравіювання, встановлюються у вигляді портретів в склі, фотографій-медальйонів і т.д.
 • Ритуальні скульптури
  Популярно використання фігур ангелів, Христа, птахів, квітів, книг і т.д.

При бажанні список декоративних елементів може бути розширено. У будь-якому випадку, замовляючи художнє і декоративне оформлення могили у нас, ви отримаєте саме той результат, який бажали побачити. Наші майстри постараються в цьому. Звертайтеся!