Купити одяг для небіжчика в Україні

Смерть людини – це велика трагедія для його друзів і родичів. Близькі повинні подбати про померлого. Надати небіжчикові данину поваги гідно провівши його в кращий світ. За традицією, померлу людину потрібно ховати в новому одязі. Але смерть непередбачувана. Вона може забрати як уже побачившого життя старця, так і молодого, здорового юнака.

Буває, що смерть забрала зовсім молодого хлопця. Його близькі не могли очікувати близької кончини, і не купували похоронний одяг. Коли ж прийшла пора відправляти його в кращий світ, одягнути на небіжчика нічого. Доводиться йти по магазинах підбирати відповідний наряд. Або ви можете довірити підібрати наряд для покійного нам.

Одяг для померлого від «Антік»

Наша компанія займається ритуальними послугами з 1999 року. Ми знаємо, як допомогти вам підготувати померлого до похорону. При підборі одягу повинні дотримуватися суворі правила:

 1. Голова жінки обов’язково закривається головним убором: хусткою або шарфом.
 2. Одяг повинен бути новим, чистим, вигладженим.
 3. Не допускаються строкаті, яскраві кольори, малюнки.
 4. Для чоловіків одяг повинен бути строгий.
 5. Для жінок закритий.

Чоловічий одяг повинен бути строгим без яскравих кольорів, без малюнків. Ідеальний варіант – парадний костюм: нижня білизна, біла сорочка, строгі туфлі, штани і піджак. Якщо небіжчик – молодий хлопець, краще використовувати світлі кольори: бежевий або білий. Літніх людей прийнято ховати в чорних або коричневих кольорах одягу. На небіжчику не повинно бути супутніх аксесуарів на зразок краватки або ременя.

Жінок прийнято ховати в закритих сукнях. Як варіант – світла закрита сорочка і довга спідниця. Нижня білизна має бути простою. Голова прикривається хусткою, вуаллю або шарфом. Колір одягу повинен бути світлий, але не яскравий. Червоний колір використовувати небажано. За повір’ями, це може привести до смерті кровного родича. Якщо використовується верхній одяг, то він повинен бути з довгим рукавом та застібкою на грудях.

Одежа для померлого повинна бути цілою, чистою, вигладженою. Це обов’язкова умова для церемоніального поховання. В цілому, ці вимоги є частиною християнської поховальної церемонії. Ви можете ними нехтувати і нарядити покійного так, як вважаєте за потрібне. Ми надамо вам відповідний одяг виходячи з ваших уподобань.

«Антік» – ваш надійний помічник

Ми розуміємо, як це – втратити близьку людину. Тому завжди намагаємося допомогти нашим клієнтам гідно провести похорон. Наші співробітники підберуть одяг для померлого з урахуванням його смаку і вподобань. Якщо ви захочете, то ми можемо самостійно підібрати для небіжчика відповідний одяг на похорон. Ми зробимо це у відповідності з правилами вірувань покійного. Наша компанія обслуговує клієнтів всіх вірувань і релігій: від християн до буддистів.

Ви можете вибрати одежу з нашого асортименту. Ми надаємо:

 1. Взуття;
 2. Плаття;
 3. Сорочки;
 4. Костюми;
 5. Нижня білизна;
 6. Шарфи, хустки.

Якщо не знайдете нічого підходящого, то її можна замовити. Нове вбрання для небіжчика буде доставлено в цей же день.

Ми розуміємо всю тяжкість втрати і дорожнечу похорону. Тому пропонуємо вартість на одяг для померлого за ціною виробника, без націнок. Якщо ви хочете скористатися послугами нашої компанії, але у вас немає можливості особисто відвідати наш салон ритуальних послуг, ми можемо обслужити вас дистанційно. Підібрати відповідний одяг для небіжчика і відправити вам його посилкою або кур’єром за вказаною адресою. Доставка займе не більше декількох годин по Києву і області, а по решті міст України в межах 1-3 днів.