Облицювання каменем в дизайні і зовнішній обробці будівель

Облицювання каменем в дизайні і зовнішній обробці будівель фото

Дата публікації:

Найпоширеніший вид оздоблення фасадів та інтер’єрів і застосування натурального каменю – це облицювання. Для цього з граніту або мармуру спеціальною технікою нарізаються плити однакової або різної форми (залежить від дизайну) і товщини, які після за принципом керамічної плитки укладаються на клей.

Найчастіше облицювання гранітом застосовується при зовнішній обробці фасадів будівель, сходів, терас, малих архітектурних форм, майданчиків, цоколів і ін. Дана обробка прослужить довгі роки, незалежно від кліматичних і погодних умов.

Також, гранітне облицювання використовується в дизайні інтер’єрів – для обробки колон, камінів, робочих поверхонь у ванній кімнаті і на кухні, сходових ступенів.

Облицювання гранітом – це досить трудомісткий і складний процес, з точки зору роботи, який вимагає від майстра не тільки досвіду роботи з натуральним каменем, а й хорошого художнього смаку. Так як недостатньо просто покласти плитку рівно, необхідно ще правильно скомпонувати за кольором і структурі сусідні елементи, щоб отримати оптимальний результат.

Для майстрів нашої компанії, гранітне облицювання – це одне з головних напрямків діяльності, з цієї причини, замовляючи у нас облицювальний граніт і виконання робіт, ви отримуєте по-справжньому довговічний і якісний результат.

Найчастіше обробка мармуром застосовується у внутрішньому дизайні, тому що оригінальні естетичні властивості даного натурального каменю саме у внутрішній обробці приміщень проявляють себе найкраще. Мармуром облицьовують ванні кімнати і лазні, басейни, каміни, а в громадських будівлях і державних установах також стіни в холах. За допомогою мармурового облицювання, можна створити неповторний ефект шику і розкоші, особливо, якщо до неї буде гармонійно підібрано освітлення.

Мармурове облицювання, серед всіх видів облицювальних матеріалів, вважається одним з кращих рішень для приміщень будь-якого роду. В офісі або вдома, в торговому центрі або громадському закладі, в сауні або басейні мармур буде доречний. Підібравши правильно текстуру і колір можна при мінімальних витратах часу отримати майже ідеально облицьовану поверхню, а зберегти ексклюзивність та індивідуальність інтер’єру на довгі десятиліття дозволить правильний вибір майстра для установки мармурової плити.