Облицювання гранітом

Облицювання гранітом – це відмінний варіант для оформлення будівель. Радує споживачів даний матеріал своїми експлуатаційними характеристиками, а унікальні малюнки надають будові індивідуальність і розкіш, підкреслюючи хороший смак і стиль власника.

Переваги використання якісного матеріалу:

  • Красивий, естетичний, ошатний і завершений вид будівлі.
  • Завдяки своїм особливим фізико-механічними властивостями, вироби з граніту відштовхують воду, тим самим оберігаючи конструкцію від гниття, за рахунок чого підвищується термін його служби.
  • За допомогою граніту, ви створюєте ефективний захист будівлі від проникнення холоду та вітру.

Облицювання гранітом фасадів будівель створює унікальний декор, який включає в себе всю красу природного каменю і надає відчуття стабільності і мощі. Граніт володіє прекрасними декоративними і якостями міцності, відмінно піддається обробці. А завдяки його величезному спектру колірної гами, облицювання гранітом знаходиться в пріоритетному положенні в монументальній архітектурі.

Облицювання гранітом в сучасному світі

Фасад будівлі або вхідна група – це одяг будь-якої будови. Це його обличчя, візитна картка власника приміщення.

Вже неможливо уявити без класичної або авторської обробки каменем, сучасне житло будь то офіс, багатоквартирний будинок або котедж. Облицювання фасадів гранітом – це прекрасний вибір, особливо в житті жителів мегаполіса. Такий будівельний матеріал як природний камінь – дуже древній і дивно гарний. Він не боїться ні води, ні вогню, ні мінливої моди, і постійно розвивається технологічно.

Ми пропонуємо до ваших послуг обробку інтер’єрів і облицювання будинків природним каменем, таким як граніт, базальт, габро, лабрадорит та інші. Нашу спеціалізацію вже відзначили багато замовників.

Облицювання мармуром

Мармур – це один з найбільш затребуваних природних матеріалів в будівництві. Ще з давніх часів його використовують для внутрішньої обробки бань, басейнів, громадських і житлових приміщень.

Унікальний набір властивостей цього природного матеріалу по цей день робить облицювання мармуром самим ідеальним рішенням для декорування. Тому його дуже цінують любителі респектабельності та ексклюзивності.

З облицюванням мармуром, будь-який інтер’єр стане витонченим і гармонійним, а оригінальні поєднання природних візерунків навряд чи зможуть залишити когось байдужим.

Цей благородний і красивий камінь дуже легко обробляється, а його природний малюнок завжди має естетичний вигляд. Він відмінно поєднується з мозаїкою і створює атмосферу розкоші і величі.

Компанія «Антік» реалізує мармур власного видобутку в плитці і слябах, які відмінно підходять як для зовнішньої так і внутрішньої обробки приміщень різного призначення.

Цей матеріал наскільки різноманітний і багатофункціональний, що як декорований матеріал буде доречним всюди.

Переваги облицювання мармуром

Завдяки відмінним температурним показанням і своєю чудовою водостійкостю, всі достоїнства помітні відразу ж. З цієї причини він і користується великим попитом для облицювання басейнів і лазень. Також це універсальне рішення для зовнішнього і внутрішнього декорування камінів і приміщень. Величезний вибір відтінків і кольорів перетворюють облицювання мармуром в мистецтво, а все інше залежить вже від фантазії дизайнера. Висока міцність даного матеріалу робить його максимально зносостійким, дозволяючи при цьому економити на реставраційних та ремонтних роботах.