Тонкощі вибору матеріалу для виготовлення пам’ятника

Тонкощі вибору матеріалу для виготовлення пам’ятника фото

Дата публікації:

Надгробний пам'ятникНаша компанія займається виготовленням надгробків і пам’ятників з натурального каменю, зокрема з граніту і мармуру.

Великий досвід роботи дозволяє нам в найкоротші терміни обробити граніт для подальшого створення пам’ятників, стандартних надгробків. Також ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, що дозволяє нам робити композиції за ескізами замовника.

Для пам’ятників основним матеріалом виступає камінь габро. Базальт і граніт набагато рідше використовується в таких конструкціях. В цілому, матеріал підбирається з урахуванням особистих бажань замовника.

Для виробництва пам’ятників використовується матеріал, який дуже стійкий до різних погодних умов, що перевершує піщаник, мармур та інші матеріали. Камінь для пам’ятників дрібнозернистий, така структура дозволяє робити написи і портрети на пам’ятниках.

Щоб увічнити пам’ять покійного, гранітний пам’ятник є оптимальним рішенням. Камінь вічний, а все суще тлінне.

Одна з головних переваг гранітного пам’ятника – це аристократичний зовнішній вигляд. У давні часи, виключно пам’ятники з граніту декорувалися фамільним гербом померлої знатної людини.

Такі пам’ятники дуже популярні у замовників, тому що ця порода відрізняється оригінальною фактурою, різноманітністю малюнків і кольорів. Граніт добувається об’ємними блоками, тому пам’ятник можна зробити будь-якого розміру.

Особливо ефектно виглядають на таких надгробках і пам’ятниках текст і зображення. Завдяки цьому, композиції відрізняються індивідуальністю, несуть унікальний сенс і емоційний відтінок. У гранітних пам’ятниках є особливий символізм, вони мають особливу енергетику. Вони передають найтепліші почуття до померлого, передають данину поваги від близьких і рідних покійного.

Наша компанія надає величезний вибір матеріалів різних кольорів. До кожного замовника ми підходимо індивідуально. Досвідчені фахівці допоможуть визначитися з вибором форми і кольору граніту, з якого буде виготовлено пам’ятник або надгробок. А професійні майстри-художники нанесуть необхідний текст або зображення. Головний принцип роботи нашої компанії – виконання вимог і побажань замовника.