Адміністрація Мусульманського кладовища

Зв'язатися з офіційним представництвом Мусульманського кладовища в Києві і дізнатися будь-яку інформацію можна за наведеними контактами нижче.

Мусульманське кладовище: адміністрація, послуги, допомога

Мусульманське кладовище має свої особливості: наприклад, повна відсутність хрестів, написи арабською мовою. Воно облаштоване з дотриманням релігійних і культурних звичаїв мусульманських народів, тому з простих городян мало хто знає, що такий об’єкт в місті взагалі є. У всьому іншому це кладовище мало чим відрізняється від звичного влаштування погоста.

Послуги нашої організації

Багато могил, на жаль, занедбані або не отримують належного обслуговування, проте наша компанія може виправити цю проблему. Якщо у вас немає можливості самостійно доглядати за могилою, наші фахівці проведуть всі необхідні процедури, до яких належать:

  • Очищення місця від бур’яна, сміття.
  • Відновлення пам’ятника або встановлення нового.
  • Реставрація написів.
  • Встановлення або відновлення огорожі.
  • Проведення інших реставраційних або будівельних робіт будь-якої складності.

На даний момент мусульманське кладовище закрите, і там давно не ховають, проте в деяких випадках можна поховати померлого поруч з його родичами. Крім цього, наша компанія надає послуги з ексгумації тіла, це може знадобитися, наприклад, в тому випадку, якщо ви хочете перепоховати родича в іншому місці або потрібно провести якусь експертизу.

Також компанія «Антік» надає послуги з транспортування вантажу 200, як всередині країни, так і за її межами. У нас є власний морг, тому ми можемо прийняти тіло на зберігання на потрібний час. Досвідчений фахівець підготує покійного до похорону, нанесе грим, переодягне, приведе в порядок незалежно від того, наскільки збережено тіло.

Незважаючи на невелику площу мусульманського кладовища, де розташовано всього близько 200 могил, знайти там потрібне місце буває непросто. Справа в тому, що написи зроблені арабською мовою, і не всі родичі і знайомі покійного можуть знати його. Наші співробітники допоможуть відшукати потрібну людину, зроблять це досить швидко. Ви можете просто подзвонити нам і повідомити прізвище розшукуваного, ми піднімемо документи і скажемо номер і адресу ділянки.

Кладовище розташоване в цьому районі не випадково: раніше поблизу жили татари, про що розповів представник мечеті в Києві. Засновано погост було незадовго до Другої світової війни. Кладовище працювало до шістдесятих років, після цього керівництво міста вирішило його закрити. Більшість людей, похованих на цьому місці, є татарами за національністю. Однак це не суто татарський цвинтар, оскільки тут поховані представники й інших народів. Мусульмани часто приходять сюди, щоб помолитися за покійних, оскільки вважається, що гріхи будуть прощені, якщо живі будуть просити за покійних.

Плюси звернення до нас

Деякі пам’ятники знаходяться в поганому стані, якщо ви хочете відновити їх, ви можете звернутися в компанію «Антік»: наші фахівці обов’язково вам допоможуть. Ми можемо провести реставраційні роботи, а також виготовити новий монумент під замовлення, враховуючи всі ваші побажання. У нас можна вибрати матеріал, напис, оформлення, ми виготовляємо мусульманські пам’ятники в короткі терміни і пропонуємо продукцію високої якості: вам ще багато років не доведеться замислюватися про збереження останнього притулку вашої близької людини.

Крім цього, ми можемо привести могилу до ладу, встановити будь-які конструкції – козирок або навіс, лавочку, огорожу. Деякі люди хочуть поховати свого родича на батьківщині або святих місцях, для цього наша компанія пропонує таку послугу, як перевезення покійних, в тому числі і міжнародна. Ми організуємо все від і до, забезпечимо вас необхідними документами. Крім цього, ми займаємося допомогою в організації похорону, роботам на всіх кладовищах міста. У нас є морг, де ми можемо зберігати тіло стільки, скільки буде потрібно. Наші юристи надають правову допомогу щодо успадкування, а також у будь-яких інших питаннях, що стосуються похорону.