Виготовлення мармурових скульптур в Україні

Мармур – це натуральний бездоганний матеріал, який сміливо можна назвати еталоном краси і вічності. Ще стародавні греки і римляни багато років назад по достоїнству оцінили цей камінь, і створювали з нього прекрасні скульптури своїх Богів, повелителів і героїв. Під час античності великі скульптури Донателло, Роден і Мікеланджело створювали свої кращі творіння саме з білого мармуру.

Мармур через багато століть все також є затребуваним матеріалом, з якого створюють оригінальні твори мистецтва. Мармуровими скульптурами прикрашають сади, парки, театри, музеї, розважальні заклади, а також облагороджують приватні двори і будинки. Компанія «Антік» створює вже більше 25 років такі скульптури з натурального каменю і допомагає втілити в реальність задум будь-якого дизайну.

Особливості скульптур з мармуру

Актуальність використання мармурових структур зберігається завдяки таким переваг, як:

 1. Широкий спектр дизайнерських напрямків і варіантів фігур;
 2. Привабливий і естетичний зовнішній вигляд, який надає екстер’єру неповторності і багатий образ;
 3. Підвищена міцність до механічних пошкоджень (скульптуру важко розбити) і погодних аномалій, навіть пекуче сонце і постійні зливи не зіпсують стан мармурової скульптури;
 4. Можливість легкого і швидкого шліфування при пошкодженнях;

Якісний природний матеріал збереже красу і первинний вигляд скульптури на кілька десятків років.

Які скульптури можна замовити?

Мармурові скульптури не обмежують фантазію замовника. Наша команда може відтворити скульптури самої різної складності: фігури в повний зріст, бюсти, статуї, барельєфи і горельєфи. Використовуючи натуральний камінь, ми здатні чітко відобразити кожен природний вигин тіла, людську емоцію, пружність м’язів, витонченість жіночих форм, загини одягу і т.д. Така можливість робить всі скульптури максимально реалістичними. Колір мармурової скульптури може бути білим, коричневим, сірим, чорним і т.д.

У нас можна замовити наступні види скульптур:

 • Ритуальні (пам’ятники зі скульптурою, мармуровий надгробок);
 • Декоративні (для інтер’єру);
 • Садові (для екстер’єру/зовнішнього благоустрою).

Приклади наших готових робіт ви зможете подивитися в нашому онлайн-каталозі. Клієнт може замовити не тільки той варіант, який представлений в асортименті. Ми також виконуємо індивідуальні роботи під замовлення. Висота, ширина і об’ємність скульптури можуть бути будь-яких розмірів. Наші майстри зможуть зробити скульптуру з фотографії, зображення або просто спираючись на ваш словесний опис майбутньої скульптури.

Яка вартість мармурових структур в Україні?

Мармур – це довговічний і витончений натуральний камінь з великим рядом переваг. Тому ціна мармурових структур не буде низькою ніколи. Але високі ціни повністю виправдовують якісність і термін експлуатації фігурних виробів. Вартість кожної скульптури залежить не тільки від якості і кількості використаного матеріалу, а також від складності дизайну роботи. Наші фахівці зможуть оцінити роботу тільки після обговорення всіх нюансів і дизайнерських питань. Ви можете залишити заявку на онлайн-розрахунок бажаного вироби.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам найвигідніші ціни серед всіх виробників, які займаються виготовленням мармурових скульптур по Україні. Ми самостійно займаємося всім процесом виробництва, у нас немає посередників, тому наш прайс прийнятний для багатьох.

Мармурові скульптури від «Антік»

Виготовлення скульптури з мармуру від компанії «Антік» – це:

 • Застосування високоякісного мармуру, який видобувається на провідних світових каменоломнях;
 • Робота з використанням сучасних методик по створенню мармурових виробів;
 • Індивідуальний і ретельний підхід до кожного замовника, його замовлення і побажань;
 • Регулярний і якісний контроль на кожному етапі виробництва;
 • Можливість створення авторської скульптури за індивідуальним ескізом;
 • Гарантія якісності і своєчасної роботи.

Остаточний результат наших робіт завжди задовольняє замовників.

Якщо ви хочете купити мармурову скульптуру або задати додаткові питання, які стосуються нашого виробництва, роботи або умов замовлення, то можете зателефонувати нам за номером телефону. Наші фахівці із задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання і допоможуть оформити заявку. Будь-яка консультація повністю безкоштовна. Звернутися до нас можна також через месенджери (Viber, Telegram, WhatsApp) або соціальні мережі (Facebook, Instagram). Замовляйте якісні мармурові скульптури від справжніх професіоналів, які мають величезний досвід роботи і знають, як створити ідеальне замовлення для кожного клієнта.